O Akademii


o_akademii

Klub Sportowy Rozwój z sukcesami, także na arenie międzynarodowej, reprezentuje ponad 300 zawodników w jedenastu kategoriach wiekowych. Drużyny młodzieżowe na arenie krajowej i międzynarodowej zajmują eksponowane miejsca. Tylko w ciągu roku drużyny KS Rozwój uczestniczą w ponad 350 meczach mistrzowskich i turniejach.

W 2011 roku nasz zespół z rocznika 1994 osiągnął największy, młodzieżowy sukces w historii klubu, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, rozgrywanych w Gdyni.

Rocznie w zawodach sportowych zorganizowanych przez KS Rozwój uczestniczy ponad 5500 zawodników. Pragniemy zaznaczyć, że w ciągu kilku ostatnich lat drużyny naszego klubu z dużymi sukcesami występowały na wielu europejskich stadionach m.in. Czech, Niemiec, Holandii, Danii, Włoch, Austrii czy Węgier.

Nasz klub słynie z doskonałej pracy z młodzieżą. Szkolimy dzieci i młodzież w kilkunastu grupach wiekowych. Organizujemy turnieje dla dzieci i młodzieży, rozpoczynając w ten sposób nabory do kolejnych grup szkoleniowych.

Naszym celem jest stworzenie profesjonalnej Akademii Piłkarskiej, która przygotowywać będzie młodych adeptów futbolu do zawodowej przygody z tym pięknym sportem.

odnosnik_osiagniecia

odnosnik_obiekty_akademii

procedura_przyjecia_zawodnika

odnosnik_szkola_sportowa

odnosnik_plan_treningowy

odnosnik_lekarz_klubowy