Sponsorzy


miasto katowice Urząd Miasta Katowice miasto położone w południowej Polsce stolica województwa śląskiego główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni. Z Klubem Sportowym Rozwój Katowice współpracują głównie Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Katowice oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice a także jednostka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.


conbelts Conbelts S.A. jako znaczący producent taśm przenośnikowych w Europie oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania dla transportu przenośnikowego m.in. w górnictwie, przemyśle mineralnym, energetycznym, a także hutnictwie, rolnictwie, budownictwie i innych. Conbelts S.A. produkuje wysokiej jakości mieszanki gumowe. Są to zarówno mieszanki zwykłe jak i specjalistyczne (trudno palne, termoodporne, olejoodporne).


nike_sponsor Nike Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założone w 1964 roku w Washington County jako Blue Ribbon Sports przez Billa Bowermana i Philipa Knighta, który do 2004 był prezesem koncernu. Jej nazwa pochodzi od greckiej bogini Nike.


kraksport_strona Firma Kraksport Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie istnieje od 1995 r. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej renomowanych marek Nike, Adidas czy Puma. Przez prawie 20 lat zaopatrują w obuwie, sprzęt oraz stroje sportowe – kluby sportowe, organizacje, zrzeszenia, szkoły, szkółki piłkarskie, odbiorców hurtowych oraz detalicznych.


libero_sponsor Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym. Na powierzchni 45 000 mkw. znajduje się ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kluby, kinowy multipleks, korty do squasha, badmintona, klub fitness i klub bilardowy.


wysowianka Firma Uzdrowisko Wysowa S.A. powstała w 1959 roku i od początku istnienia zajmuje się produkcją wód mineralnych. Wysowianka to wysokozmineralizowana woda mineralna, którą wyróżnia zawartość naturalnego, łatwo przyswajalnego jodu. Czerpana jest z głębokiego ujęcia, znajdującego się w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój. Bogactwo minerałów sprawia, że nie tylko znakomicie gasi pragnienie, ale i może być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.