Sponsorzy


miasto katowice Urząd Miasta Katowice miasto położone w południowej Polsce stolica województwa śląskiego główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni. Z Klubem Sportowym Rozwój Katowice współpracują głównie Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Katowice oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice a także jednostka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.nike_sponsor Nike Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założone w 1964 roku w Washington County jako Blue Ribbon Sports przez Billa Bowermana i Philipa Knighta, który do 2004 był prezesem koncernu. Jej nazwa pochodzi od greckiej bogini Nike.


kraksport_strona Firma Kraksport Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie istnieje od 1995 r. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej renomowanych marek Nike, Adidas czy Puma. Przez prawie 20 lat zaopatrują w obuwie, sprzęt oraz stroje sportowe – kluby sportowe, organizacje, zrzeszenia, szkoły, szkółki piłkarskie, odbiorców hurtowych oraz detalicznych.


bodymente Centrum Rehabilitacji BodyMente to miejsce skupiające najlepszych specjalistów z zakresu rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, ortopedii, dietetyki. Głównym celem pracy Centrum Rehabilitacji jest leczenie urazów, kontuzji i dysfunkcji ciała.Terapia opiera się na odpowiednio dobranej formie ruchu, zabiegach fizykoterapeutyczne oraz właściwym poziomie aktywności fizycznej.


on_clinic On Clinic jest prywatną lecznicą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i osiągnięciami, która posiada wszystkie standardy wymagane w Unii Europejskiej. Oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług leczniczych oraz diagnostycznych wielu dziedzinach medycyny. Opiera się na sprawdzonych metodach leczenia, profesjonalizmie oraz cennej praktyce wysokiej klasy specjalistów.


hanga_ubezpieczenia_logo Hanga Ubezpieczenia i Leasing to firma z Katowic z 20 letnim doświadczeniem. Zespół  Brokerów Finansowych  Hangi specjalizuje  się w obsłudze firm i korporacji. Jako największy pośrednik w Katowicach możemy zaoferować najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia i leasingu oraz najmu długoterminowego dla flot samochodowych  i firm transportowych .