Terminarz – I liga


1. KOLEJKA

GKS Katowice Wigry Suwałki 2:0 01.08.2015, godz. 19:00

Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 0:1 02.08.2015, godz. 18:00

Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 1:1 01.08.2015, godz. 18:00

MKS Kluczbork Chrobry Głogów 0:2 01.08.2015, godz. 17:00

Pogoń Siedlce Dolcan Ząbki 0:4 01.08.2015, godz. 17:00

Miedź Legnica Chojniczanka Chojnice 2:2 01.08.2015, godz. 18:00

GKS Bełchatów Stomil Olsztyn 0:1 01.08.2015, godz. 17:00

Sandecja Nowy Sącz Bytovia Bytów 0:1 01.08.2015, godz. 18:00

Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice 0:1 01.08.2015, godz. 20:00



2. KOLEJKA

Wigry Suwałki Rozwój Katowice 4:0 09.08.2015, godz. 20:00

Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz 2:2 08.08.2015, godz. 20:00

Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2:2 08.08.2015, godz. 19:45

Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 0:2 01.08.2015, godz. 17:00

Zawisza Bydgoszcz MKS Kluczbork 2:3 08.08.2015, godz. 18:00

Wisła Płock Arka Gdynia 0:2 09.08.2015, godz. 18:00

GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 0:1 08.08.2015, godz. 18:00

GKS Bełchatów Chojniczanka Chojnice 2:1 08.08.2015, godz. 20:00

Miedź Legnica Dolcan Ząbki 1:1 08.08.2015, godz. 20:00



3. KOLEJKA

Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 2:3 15.08.2015, godz. 18:30

Arka Gdynia GKS Katowice 1:0 15.08.2015, godz. 18:00

MKS Kluczbork Wisła Płock 1:2 15.08.2015, godz. 17:00

Pogoń Siedlce Zawisza Bydgoszcz 0:3 16.08.2015, godz. 17:00

Miedź Legnica Chrobry Głogów 0:2 16.08.2015, godz. 18:00

GKS Bełchatów Dolcan Ząbki 1:1 15.08.2015, godz. 20:00

Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka Chojnice 3:1 15.08.2015, godz. 18:00

Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 2:0 15.08.2015, godz. 20:00

Rozwój Katowice Bytovia Bytów 1:1 15.08.2015, godz. 11:00



4. KOLEJKA

Wigry Suwałki Bytovia Bytów 2:2 22.08.2015, godz. 20:00

Stomil Olsztyn Rozwój Katowice 2:1 22.08.2015, godz. 19:45

Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 2:1 22.08.2015, godz. 19:00

Chrobry Głogów GKS Bełchatów 1:2 22.08.2015, godz. 19:00

Zawisza Bydgoszcz Miedź Legnica 4:1 21.08.2015, godz. 20:30

Wisła Płock Pogoń Siedlce 0:2 22.08.2015, godz. 19:00

GKS Katowice MKS Kluczbork 5:1 22.08.2015, godz. 19:00

Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 4:2 22.08.2015, godz. 18:00

Sandecja Nowy Sącz Dolcan Ząbki 3:2 22.08.2015, godz. 18:00



5. KOLEJKA

Arka Gdynia Wigry Suwałki 0:2 26.08.2015, godz. 18:30

MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 1:1 26.08.2015, godz. 17:00

Pogoń Siedlce GKS Katowice 2:0 27.08.2015, godz. 18:00

Miedź Legnica Wisła Płock 1:0 27.08.2015, godz. 17:30

GKS Bełchatów Zawisza Bydgoszcz 2:1 26.08.2015, godz. 17:30

Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 1:1 26.08.2015, godz. 18:00

Olimpia Grudziądz Dolcan Ząbki 1:1 26.08.2015, godz. 19:00

Rozwój Katowice Chojniczanka Chojnice 1:3 26.08.2015, godz. 17:00

Bytovia Bytów Stomil Olsztyn 1:1 23.09.2015, godz. 18:00



6. KOLEJKA

Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 0:2 30.08.2015, godz. 20:00

Chojniczanka Chojnice Bytovia Bytów 1:6 16.09.2015, godz. 20:00

Dolcan Ząbki Rozwój Katowice 1:0 29.08.2015, godz. 18:00

Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 2:1 30.08.2015, godz. 17:00

Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz 2:2 29.08.2015, godz. 18:00

Wisła Płock GKS Bełchatów 2:0 30.08.2015, godz. 19:00

GKS Katowice Miedź Legnica 0:1 30.08.2015, godz. 18:00

Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 2:1 30.08.2015, godz. 18:00

Arka Gdynia MKS Kluczbork 1:1 29.08.2015, godz. 17:30



7. KOLEJKA

MKS Kluczbork Wigry Suwałki 1:1 05.09.2015, godz. 17:00

Pogoń Siedlce Arka Gdynia 2:2 06.09.2015, godz. 17:00

Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 1:4 29.09.2015, godz. 18:30

GKS Bełchatów GKS Katowice 1:2 05.09.2015, godz. 15:00

Sandecja Nowy Sącz Wisła Płock 1:3 05.09.2015, godz. 18:00

Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz 2:3 04.09.2015, godz. 18:00

Rozwój Katowice Chrobry Głogów 0:1 06.09.2015, godz. 15:00

Bytovia Bytów Pogoń Siedlce 1:4 05.09.2015, godz. 18:00

Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice 2:0 05.09.2015, godz. 19:45



8. KOLEJKA

Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 0:1 12.09.2015, godz. 19:00

Dolcan Ząbki Stomil Olsztyn 1:0 12.09.2015, godz. 16:00

Chrobry Głogów Bytovia Bytów 0:1 11.09.2015, godz. 18:00

Zawisza Bydgoszcz Rozwój Katowice 2:1 12.09.2015, godz. 17:00

Wisła Płock Olimpia Grudziądz 3:0 12.09.2015, godz. 19:00

GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 2:4 11.09.2015, godz. 18:00

Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 0:1 11.09.2015, godz. 19:00

Arka Gdynia Miedź Legnica 2:0 13.09.2015, godz. 17:00

MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 3:2 12.09.2015, godz. 16:00



9. KOLEJKA

Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 1:0 20.09.2015, godz. 16:00

Miedź Legnica MKS Kluczbork 4:1 19.09.2015, godz. 18:00

GKS Bełchatów Arka Gdynia 1:1 18.09.2015, godz. 18:00

Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 3:3 19.09.2015, godz. 18:00

Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1:0 19.09.2015, godz. 18:00

Rozwój Katowice Wisła Płock 2:1 19.09.2015, godz. 15:00

Bytovia Bytów Zawisza Bydgoszcz 2:2 20.09.2015, godz. 17:00

Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2:1 20.09.2015, godz. 12:45

Chojniczanka Chojnice Dolcan Ząbki 1:1 20.09.2015, godz. 19:00



10. KOLEJKA

Wigry Suwałki Dolcan Ząbki 0:1 27.09.2015, godz. 12:45

Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 0:1 27.09.2015, godz. 17:00

Zawisza Bydgoszcz Stomil Olsztyn 3:0 27.09.2015, godz. 18:00

Wisła Płock Bytovia Bytów 2:1 26.09.2015, godz. 18:00

GKS Katowice Rozwój Katowice 2:2 25.09.2015, godz. 18:00

Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 0:0 25.09.2015, godz. 18:00

Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 2:1 26.09.2015, godz. 17:30

MKS Kluczbork GKS Bełchatów 0:0 27.09.2015, godz. 15:00

Miedź Legnica Pogoń Siedlce 1:1 25.09.2015, godz. 18:00



11. KOLEJKA

Miedź Legnica Wigry Suwałki 0:0 02.10.2015, godz. 18:00

GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 0:0 03.10.2015, godz. 17:00

Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork 1:2 02.10.2015, godz. 18:00

Olimpia Grudziądz Arka Gdynia 1:2 02.10.2015, godz. 18:00

Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 0:1 03.10.2015, godz. 15:00

Bytovia Bytów GKS Katowice 0:3 03.10.2015, godz. 18:00

Stomil Olsztyn Wisła Płock 1:1 04.10.2015, godz. 12:45

Chojniczanka Chojnice Zawisza Bydgoszcz 0:2 03.10.2015, godz. 18:00

Dolcan Ząbki Chrobry Głogów 1:1 02.10.2015, godz. 18:00



12. KOLEJKA

Wigry Suwałki Chrobry Głogów 1:2 10.10.2015, godz. 15:00

Zawisza Bydgoszcz Dolcan Ząbki 0:3 11.10.2015, godz. 15:00

Wisła Płock Chojniczanka Chojnice 2:1 10.10.2015, godz. 17:00

GKS Katowice Stomil Olsztyn 2:2 10.10.2015, godz. 18:00

Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów 2:0 09.10.2015, godz. 19:00

Arka Gdynia Rozwój Katowice 4:0 10.10.2015, godz. 17:30

MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 1:0 10.10.2015, godz. 15:00

Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 0:0 11.10.2015, godz. 17:30

Miedź Legnica GKS Bełchatów 1:1 10.10.2015, godz. 17:00



13. KOLEJKA

GKS Bełchatów Wigry Suwałki 0:2 17.10.2015, godz. 17:00

Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 3:2 17.10.2015, godz. 17:00

Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 0:1 17.10.2015, godz. 17:00

Rozwój Katowice MKS Kluczbork 0:1 17.10.2015, godz. 15:00

Bytovia Bytów Arka Gdynia 1:1 17.10.2015, godz. 18:00

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2:4 16.10.2015, godz. 20:30

Chojniczanka Chojnice GKS Katowice 0:2 17.10.2015, godz. 18:00

Dolcan Ząbki Wisła Płock 0:1 17.10.2015, godz. 18:00

Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz 3:1 18.10.2015, godz. 12:45



14. KOLEJKA

Wigry Suwałki Zawisza Bydgoszcz 0:1 24.10.2015, godz. 17:00

Wisła Płock Chrobry Głogów 0:1 25.10.2015, godz. 12:45

GKS Katowice Dolcan Ząbki 2:0 25.10.2015, godz. 12:45

Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 2:1 23.10.2015, godz. 19:00

Arka Gdynia Stomil Olsztyn 0:1 23.10.2015, godz. 20:30

MKS Kluczbork Bytovia Bytów 1:1 24.10.2015, godz. 15:00

Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 4:0 24.10.2015, godz. 17:00

GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz 1:0 24.10.2015, godz. 17:00

Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 2:3 24.10.2015, godz. 15:00



15. KOLEJKA

Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 1:0 31.10.2015, godz. 17:00

Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów 1:3 31.10.2015, godz. 12:45

Rozwój Katowice Miedź Legnica 2:1 31.10.2015, godz. 13:00

Bytovia Bytów Pogoń Siedlce 3:1 31.10.2015, godz. 16:00

Stomil Olsztyn MKS Kluczbork 1:0 31.10.2015, godz. 20:30

Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 2:3 02.11.2015, godz. 18:00

Dolcan Ząbki Zagłębie Sosnowiec 4:1 31.10.2015, godz. 14:00

Chrobry Głogów GKS Katowice 0:0 30.10.2015, godz. 20:30

Zawisza Bydgoszcz Wisła Płock 1:3 31.10.2015, godz. 15:00



16. KOLEJKA

Wigry Suwałki Wisła Płock 1:2 07.11.2015, godz. 16:00

GKS Katowice Zawisza Bydgoszcz 1:0 07.11.2015, godz. 17:00

Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2:0 08.11.2015, godz. 12:45

Arka Gdynia Dolcan Ząbki 3:2 06.11.2015, godz. 20:30

MKS Kluczbork Chojniczanka Chojnice 1:3 07.11.2015, godz. 13:00

Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 0:1 08.11.2015, godz. 12:00

right”]^^^^^
^Sandecja Nowy Sącz^^Olimpia Grudziądz^0:0^07.11.2015, godz. 16:00[/table]


17. KOLEJKA

Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 0:2 14.11.2015, godz. 17:00

Rozwój Katowice Sandecja Nowy Sącz 2:0 14.11.2015, godz. 13:00

Bytovia Bytów GKS Bełchatów 2:2 14.11.2015, godz. 18:00

Stomil Olsztyn Miedź Legnica 0:1 14.11.2015, godz. 15:00

Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce 1:0 14.11.2015, godz. 17:00

Dolcan Ząbki MKS Kluczbork 1:1 14.11.2015, godz. 17:00

Chrobry Głogów Arka Gdynia 0:1 15.11.2015, godz. 12:45

Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 6:1 05.12.2015, godz. 16:00

Wisła Płock GKS Katowice 2:0 13.11.2015, godz. 18:30