Terminarz i wyniki


1. KOLEJKA

AKS Mikołów Unia Kosztowy (Mysłowice) 1:0 08.08.2015, godz. 17:00

Górnik 09 Mysłowice Rozwój II Katowice 1:1 08.08.2015, godz. 17:00

Podlesianka Katowice LKS Goczałkowice Zdrój 0:0 08.08.2015, godz. 17:00

Unia Bieruń Stary Sokół Wola 4:1 08.08.2015, godz. 17:00

MKS Lędziny MK Górnik Katowice 3:0 08.08.2015, godz. 15:00

Piast Bieruń Nowy Ogrodnik Cielmice 0:2 26.08.2015, godz. 17:00

Pogoń Imielin Sparta Katowice 2:2 08.08.2015, godz. 17:00

LKS Łąka Wyzwolenie Chorzów 1:1 09.08.2015, godz. 17:00



2. KOLEJKA

Unia Kosztowy Wyzwolenie Chorzów 1:1 15.08.2015, godz. 20:00

Sparta Katowice LKS Łąka 0:3 15.08.2015, godz. 11:00

Ogrodnik Cielmice Pogoń Imielin 2:2 15.08.2015, godz. 17:00

MK Górnik Katowice Piast Bieruń Nowy 1:0 15.08.2015, godz. 11:00

Sokół Wola MKS Lędziny 0:5 15.08.2015, godz. 17:00

LKS Goczałkowice Zdrój Unia Bieruń Stary 4:0 15.08.2015, godz. 17:00

Rozwój II Katowice Podlesianka Katowice 3:0 15.08.2015, godz. 15:00

AKS Mikołów Górnik 09 Mysłowice 3:1 15.08.2015, godz. 17:00



3. KOLEJKA

Górnik 09 Mysłowice Unia Kosztowy 1:5 22.08.2015, godz. 17:00

Podlesianka Katowice AKS Mikołów 1:2 22.08.2015, godz. 17:00

Unia Bieruń Stary Rozwój II Katowice 0:6 23.08.2015, godz. 17:00

MKS Lędziny LKS Goczałkowice Zdrój 1:1 22.08.2015, godz. 17:00

Piast Bieruń Nowy Sokół Wola 3:4 22.08.2015, godz. 17:00

Pogoń Imielin MK Górnik Katowice 1:0 22.08.2015, godz. 17:00

LKS Łąka Ogrodnik Cielmice 2:0 22.08.2015, godz. 17:00

Wyzwolenie Chorzów Sparta Katowice 3:0 22.08.2015, godz. 11:00



4. KOLEJKA

Unia Kosztowy Sparta Katowice 6:1 29.08.2015, godz. 17:00

Ogrodnik Cielmice Wyzwolenie Chorzów 1:2 22.08.2015, godz. 17:00

MK Górnik Katowice LKS Łąka 0:4 29.08.2015, godz. 11:00

Sokół Wola Pogoń Imielin 2:3 29.08.2015, godz. 17:00

LKS Goczałkowice Zdrój Piast Bieruń Nowy 5:0 29.08.2015, godz. 17:00

Rozwój II Katowice MKS Lędziny 0:1 30.08.2015, godz. 11:00

AKS Mikołów Unia Bieruń Stary 1:2 29.08.2015, godz. 11:00

Górnik 09 Mysłowice Podlesianka Katowice 2:3 29.08.2015, godz. 17:00



5. KOLEJKA

Podlesianka Katowice Unia Kosztowy 3:2 03.09.2015, godz. 17:00

Unia Bieruń Stary Górnik 09 Mysłowice 0:0 05.09.2015, godz. 11:00

MKS Lędziny AKS Mikołów 2:0 05.09.2015, godz. 16:00

Piast Bieruń Nowy Rozwój II Katowice 1:1 05.09.2015, godz. 16:00

Pogoń Imielin LKS Goczałkowice Zdrój 1:0 05.09.2015, godz. 16:00

LKS Łąka Sokół Wola 3:0 05.09.2015, godz. 16:00

Wyzwolenie Chorzów MK Górnik Katowice 4:0 04.09.2015, godz. 17:00

Sparta Katowice Ogrodnik Cielmice 2:0 05.09.2015, godz. 16:00



6. KOLEJKA

Unia Kosztowy Ogrodnik Cielmice 5:1 12.09.2015, godz. 16:00

MK Górnik Katowice Sparta Katowice 0:3 11.09.2015, godz. 11:00

Sokół Wola Wyzwolenie Chorzów 0:2 12.09.2015, godz. 16:00

LKS Goczałkowice Zdrój LKS Łąka 0:0 12.09.2015, godz. 16:00

Rozwój II Katowice Pogoń Imielin 1:1 13.09.2015, godz. 11:00

AKS Mikołów Piast Bieruń Nowy 3:3 12.09.2015, godz. 11:00

Górnik 09 Mysłowice MKS Lędziny 0:2 12.09.2015, godz. 16:00

Podlesianka Katowice Unia Bieruń Stary 1:0 12.09.2015, godz. 16:00



7. KOLEJKA

Unia Bieruń Stary Unia Kosztowy 1:1 19.09.2015, godz. 11:00

MKS Lędziny Podlesianka Katowice 2:0 19.09.2015, godz. 16:00

Piast Bieruń Nowy Górnik 09 Mysłowice 1:1 19.09.2015, godz. 16:00

Pogoń Imielin AKS Mikołów 2:1 19.09.2015, godz. 16:00

LKS Łąka Rozwój II Katowice 2:1 19.09.2015, godz. 16:00

Wyzwolenie Chorzów LKS Goczałkowice Zdrój 0:1 19.09.2015, godz. 16:00

Sparta Katowice Sokół Wola 2:1 19.09.2015, godz. 16:00

Ogrodnik Cielmice MK Górnik Katowice 3:1 19.09.2015, godz. 16:00



8. KOLEJKA

Unia Kosztowy MK Górnik Katowice 5:0 26.09.2015, godz. 15:00

Sokół Wola Ogrodnik Cielmice 1:2 26.09.2015, godz. 15:00

LKS Goczałkowice Zdrój Sparta Katowice 3:1 26.09.2015, godz. 15:00

Rozwój II Katowice Wyzwolenie Chorzów 0:1 26.09.2015, godz. 11:30

Górnik 09 Mysłowice Pogoń Imielin 1:6 26.09.2015, godz. 15:00

Podlesianka Katowice Piast Bieruń Nowy 2:0 27.09.2015, godz. 15:00

Unia Bieruń Stary MKS Lędziny 1:4 26.09.2015, godz. 15:00

LKS Łąka AKS Mikołów 0:1 26.09.2015, godz. 15:00



9. KOLEJKA

MKS Lędziny Unia Kosztowy 1:0 03.10.2015, godz. 15:00

Piast Bieruń Stary Unia Bieruń Stary 0:2 03.10.2015, godz. 15:00

Pogoń Imielin Podlesianka Katowice 2:3 03.10.2015, godz. 15:00

LKS Łąka Górnik 09 Mysłowice 3:0 03.10.2015, godz. 15:00

Wyzwolenie Chorzów AKS Mikołów 1:1 03.10.2015, godz. 15:00

Sparta Katowice Rozwój II Katowice 2:2 03.10.2015, godz. 15:00

Ogrodnik Cielmice LKS Goczałkowice Zdrój 2:2 03.10.2015, godz. 15:00

MK Górnik Katowice Sokół Wola 1:4 03.10.2015, godz. 11:00



10. KOLEJKA

Unia Kosztowy Sokół Wola 0:0 10.10.2015, godz. 15:00

LKS Goczałkowice Zdrój MK Górnik Katowice 3:2 10.10.2015, godz. 15:00

Rozwój II Katowice Ogrodnik Cielmice 0:0 11.10.2015, godz. 11:00

AKS Mikołów Sparta Katowice 3:0 10.10.2015, godz. 11:00

Górnik 09 Mysłowice Wyzwolenie Chorzów 0:3 10.10.2015, godz. 15:00

Podlesianka Katowice LKS Łąka 2:3 10.10.2015, godz. 15:00

Unia Bieruń Stary Pogoń Imielin 1:0 10.10.2015, godz. 15:00

MKS Lędziny Piast Bieruń Stary 7:0 10.10.2015, godz. 15:00



11. KOLEJKA

Piast Bieruń Nowy Unia Kosztowy 1:1 17.10.2015, godz. 11:45

Pogoń Imielin MKS Lędziny 1:1 17.10.2015, godz. 15:00

LKS Łąka Unia Bieruń Stary 4:0 17.10.2015, godz. 15:00

Wyzwolenie Chorzów Podlesianka Katowice 1:3 17.10.2015, godz. 15:00

Sparta Katowice Górnik 09 Mysłowice 3:4 17.10.2015, godz. 15:00

Ogrodnik Cielmice AKS Mikołów 2:2 17.10.2015, godz. 15:00

MK Górnik Katowice Rozwój II Katowice 0:0 17.10.2015, godz. 11:00

Sokół Wola LKS Goczałkowice Zdrój 1:3 17.10.2015, godz. 15:00



12. KOLEJKA

Unia Kosztowy LKS Goczałkowice Zdrój 1:3 24.10.2015, godz. 14:00

Rozwój II Katowice Sokół Wola 8:2 25.10.2015, godz. 11:00

AKS Mikołów MK Górnik Katowice 4:0 24.10.2015, godz. 11:00

Górnik 09 Mysłowice Ogrodnik Cielmice 4:1 24.10.2015, godz. 14:00

Podlesianka Katowice Sparta Katowice 1:1 24.10.2015, godz. 14:00

MKS Lędziny LKS Łąka 0:2 24.10.2015, godz. 14:00

Piast Bieruń Nowy Pogoń Imielin 1:1 24.10.2015, godz. 11:45

Wyzwolenie Chorzów Unia Bieruń Stary 3:0 24.10.2015, godz. 14:00



13. KOLEJKA

Pogoń Imielin Unia Kosztowy 0:2 31.10.2015, godz. 13:00

LKS Łąka Piast Bieruń Nowy 1:0 31.10.2015, godz. 13:00

Wyzwolenie Chorzów MKS Lędziny 1:0 31.10.2015, godz. 13:00

Sparta Katowice Unia Bieruń Stary 2:1 31.10.2015, godz. 13:00

Ogrodnik Cielmice Podlesianka Katowice 3:1 31.10.2015, godz. 13:00

MK Górnik Katowice Górnik 09 Mysłowice 2:1 31.10.2015, godz. 13:00

Sokół Wola AKS Mikołów 2:4 31.10.2015, godz. 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój Rozwój II Katowice 1:2 31.10.2015, godz. 13:00



14. KOLEJKA

Unia Kosztowy Rozwój II Katowice 2:1 07.11.2015, godz. 13:00

AKS Mikołów Chrobry Głogów 2:2 07.11.2015, godz. 11:00

Górnik 09 Mysłowice Sokół Wola 0:0 07.11.2015, godz. 13:00

Podlesianka Katowice MK Górnik Katowice 0:1 07.11.2015, godz. 11:00

Unia Bieruń Stary Ogrodnik Cielmice 1:1 07.11.2015, godz. 13:00

MKS Lędziny Sparta Katowice 3:0 07.11.2015, godz. 13:00

Piast Bieruń Nowy Wyzwolenie Chorzów 4:1 07.11.2015, godz. 11:45

Pogoń Imielin LKS Łąka 1:0 07.11.2015, godz. 13:00



15. KOLEJKA

LKS Łąka Unia Kosztowy 0:0 14.11.2015, godz. 13:00

Wyzwolenie Chorzów Pogoń Imielin 0:2 14.11.2015, godz. 13:00

Sparta Katowice Piast Bieruń Stary 2:1 14.11.2015, godz. 11:00

Ogrodnik Cielmice MKS Lędziny 0:1 14.11.2015, godz. 13:00

MK Górnik Katowice Unia Bieruń Stary 0:3 14.11.2015, godz. 11:00

Sokół Wola Podlesianka Katowice 1:1 14.11.2015, godz. 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój Górnik 09 Mysłowice 5:1 14.11.2015, godz. 13:00

Rozwój II Katowice AKS Mikołów 2:1 14.11.2015, godz. 13:00



16. KOLEJKA

Unia Kosztowy AKS Mikołów -:- 19.03.2016, godz. 15:00

Rozwój II Katowice Górnik 09 Mysłowice -:- 19.03.2016, godz. 15:00

LKS Goczałkowice Zdrój Podlesianka Katowice -:- 19.03.2016, godz. 15:00

Sokół Wola Unia Bieruń Stary -:- 19.03.2016, godz. 15:00

MK Górnik Katowice MKS Lędziny -:- 19.03.2016, godz. 15:00

Ogrodnik Cielmice Piast Bieruń Nowy -:- 19.03.2016, godz. 15:00

Sparta Katowice Pogoń Imielin -:- 19.03.2016, godz. 15:00

Wyzwolenie Chorzów LKS Łąka -:- 19.03.2016, godz. 15:00



17. KOLEJKA

Wyzwolenie Chorzów Unia Kosztowy -:- 26.03.2016, godz. 15:00

LKS Łąka Sparta Katowice -:- 26.03.2016, godz. 15:00

Pogoń Imielin Ogrodnik Cielmice -:- 26.03.2016, godz. 15:00

Piast Bieruń Nowy MK Górnik Katowice -:- 26.03.2016, godz. 15:00

MKS Lędziny Sokół Wola -:- 26.03.2016, godz. 15:00

Unia Bieruń Stary LKS Goczałkowice Zdrój -:- 26.03.2016, godz. 15:00

Podlesianka Katowice Rozwój II Katowice -:- 26.03.2016, godz. 15:00

Górnik 09 Mysłowice AKS Mikołów -:- 26.03.2016, godz. 15:00