Terminarz – II liga 2018/2019


1. KOLEJKA

blekitni_herb_maly Błękitni Stargard grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz 1:2 21.07.2018, godz. 16:00

gryf_herb_maly Gryf Wejherowo leczna_herb_maly Górnik Łęczna 2:2 21.07.2018, godz. 17:00

row_herb_maly ROW 1964 Rybnik stal_herb_maly Stal Stalowa Wola 0:1 20.07.2018, godz. 18:00

resovia_herb_maly Resovia Rzeszów znicz_herb_maly Znicz Pruszków 1:3 21.07.2018, godz. 17:30

Elana_herb_maly Elana Toruń rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice 2:2 22.07.2018, godz. 15:00

widzew_herb_maly Widzew Łódź elblag_herb_maly Olimpia Elbląg 1:0 21.07.2018, godz. 19:10

siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce belchatow_herb_maly GKS Bełchatów 0:0 21.07.2018, godz. 17:00

siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg ruch_herb_maly Ruch Chorzów 1:0 21.07.2018, godz. 17:00

radomiak_herb_maly Radomiak Radom skra_herb_maly Skra Częstochowa 1:0 21.07.2018, godz. 18:00



2. KOLEJKA

leczna_herb_maly Górnik Łęczna skra_herb_maly Skra Częstochowa 2:1 28.07.2018, godz. 20:00

ruch_herb_maly Ruch Chorzów radomiak_herb_maly Radomiak Radom 0:2 28.07.2018, godz. 18:00

belchatow_herb_maly GKS Bełchatów siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg 2:0 28.07.2018, godz. 19:00

grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce 2:0 28.07.2018, godz. 18:00

elblag_herb_maly Olimpia Elbląg blekitni_herb_maly Błękitni Stargard 0:1 29.07.2018, godz. 18:00

rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice widzew_herb_maly Widzew Łódź 0:4 28.07.2018, godz. 17:00

znicz_herb_maly Znicz Pruszków Elana_herb_maly Elana Toruń 0:2 28.07.2018, godz. 18:00

stal_herb_maly Stal Stalowa Wola resovia_herb_maly Resovia Rzeszów 2:1 28.07.2018, godz. 17:00

gryf_herb_maly Gryf Wejherowo row_herb_maly ROW 1964 Rybnik 1:0 28.07.2018, godz. 17:00



3. KOLEJKA

row_herb_maly ROW 1964 Rybnik leczna_herb_maly Górnik Łęczna 1:2 03.08.2018, godz. 18:00

resovia_herb_maly Resovia Rzeszów gryf_herb_maly Gryf Wejherowo 1:1 04.08.2018, godz. 17:00

Elana_herb_maly Elana Toruń stal_herb_maly Stal Stalowa Wola 2:1 04.08.2018, godz. 17:00

widzew_herb_maly Widzew Łódź znicz_herb_maly Znicz Pruszków 1:1 04.08.2018, godz. 19:10

blekitni_herb_maly Błękitni Stargard rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice 1:1 04.08.2018, godz. 16:00

siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce elblag_herb_maly Olimpia Elbląg 0:1 04.08.2018, godz. 17:00

siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz 1:0 04.08.2018, godz. 17:00

radomiak_herb_maly Radomiak Radom belchatow_herb_maly GKS Bełchatów 1:1 04.08.2018, godz. 18:00

ruch_herb_maly Ruch Chorzów skra_herb_maly Skra Częstochowa 4:0 04.08.2018, godz. 18:00



4. KOLEJKA

leczna_herb_maly Górnik Łęczna ruch_herb_maly Ruch Chorzów 5:1 11.08.2018, godz. 20:00

belchatow_herb_maly GKS Bełchatów skra_herb_maly Skra Częstochowa 3:0 11.08.2018, godz. 19:00

grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz radomiak_herb_maly Radomiak Radom 1:0 11.08.2018, godz. 18:00

elblag_herb_maly Olimpia Elbląg siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg 0:2 12.08.2018, godz. 18:00

rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce 2:2 11.08.2018, godz. 17:00

znicz_herb_maly Znicz Pruszków blekitni_herb_maly Błękitni Stargard 1:2 11.08.2018, godz. 18:00

stal_herb_maly Stal Stalowa Wola widzew_herb_maly Widzew Łódź 3:0 11.08.2018, godz. 17:00

gryf_herb_maly Gryf Wejherowo Elana_herb_maly Elana Toruń 3:1 10.08.2018, godz. 18:00

row_herb_maly ROW 1964 Rybnik resovia_herb_maly Resovia Rzeszów 2:1 11.08.2018 godz. 17:00



5. KOLEJKA

resovia_herb_maly Resovia Rzeszów leczna_herb_maly Górnik Łęczna -:- 18.08.2018, godz. 12:00

Elana_herb_maly Elana Toruń row_herb_maly ROW 1964 Rybnik -:- 18.08.2018, godz. 17:00

widzew_herb_maly Widzew Łódź gryf_herb_maly Gryf Wejherowo -:- 18.08.2018, godz. 19:10

blekitni_herb_maly Błękitni Stargard stal_herb_maly Stal Stalowa Wola -:- 18.08.2018, godz. 16:00

siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce znicz_herb_maly Znicz Pruszków -:- 18.08.2018, godz. 17:00

siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice -:- 18.08.2018, godz. 17:00

radomiak_herb_maly Radomiak Radom elblag_herb_maly Olimpia Elbląg -:- 18.08.2018, godz. 18:00

ruch_herb_maly Ruch Chorzów belchatow_herb_maly GKS Bełchatów -:- 17.08.2018, godz. 19:20

grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz skra_herb_maly Skra Częstochowa -:- 17.08.2018, godz. 19:00



6. KOLEJKA

leczna_herb_maly Górnik Łęczna belchatow_herb_maly GKS Bełchatów -:- 22.08.2018, godz. 18:00

grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz ruch_herb_maly Ruch Chorzów -:- 22.08.2018, godz. 18:00

elblag_herb_maly Olimpia Elbląg skra_herb_maly Skra Częstochowa -:- 22.08.2018, godz. 17:00

rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice radomiak_herb_maly Radomiak Radom -:- 22.08.2018, godz. 17:00

znicz_herb_maly Znicz Pruszków siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg -:- 22.08.2018, godz. 19:00

stal_herb_maly Stal Stalowa Wola siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce -:- 22.08.2018, godz. 17:00

gryf_herb_maly Gryf Wejherowo blekitni_herb_maly Błękitni Stargard -:- 22.08.2018, godz. 18:00

row_herb_maly ROW 1964 Rybnik widzew_herb_maly Widzew Łódź -:- 22.08.2018, godz. 17:00

resovia_herb_maly Resovia Rzeszów Elana_herb_maly Elana Toruń -:- 22.08.2018, godz. 17:00



7. KOLEJKA

Elana_herb_maly Elana Toruń leczna_herb_maly Górnik Łęczna -:- 26.08.2018, godz. 15:00

widzew_herb_maly Widzew Łódź resovia_herb_maly Resovia Rzeszów -:- 25.08.2018, godz. 19:10

blekitni_herb_maly Błękitni Stargard row_herb_maly ROW 1964 Rybnik -:- 26.08.2018, godz. 16:00

siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce gryf_herb_maly Gryf Wejherowo -:- 26.08.2018, godz. 19:00

siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg stal_herb_maly Stal Stalowa Wola -:- 25.08.2018, godz. 17:00

radomiak_herb_maly Radomiak Radom znicz_herb_maly Znicz Pruszków -:- 26.08.2018, godz. 17:00

skra_herb_maly Skra Częstochowa rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice -:- 25.08.2018, godz. 17:30

ruch_herb_maly Ruch Chorzów elblag_herb_maly Olimpia Elbląg -:- 26.08.2018, godz. 18:00

belchatow_herb_maly GKS Bełchatów grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz -:- 26.08.2018, godz. 18:00



8. KOLEJKA

leczna_herb_maly Górnik Łęczna grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz -:- 01.09.2018, godz. 18:00

elblag_herb_maly Olimpia Elbląg belchatow_herb_maly GKS Bełchatów -:- 01.09.2018, godz. 19:45

rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice ruch_herb_maly Ruch Chorzów -:- 01.09.2018, godz. 18:00

znicz_herb_maly Znicz Pruszków skra_herb_maly Skra Częstochowa -:- 01.09.2018, godz. 19:00

stal_herb_maly Stal Stalowa Wola radomiak_herb_maly Radomiak Radom -:- 01.09.2018, godz. 17:00

gryf_herb_maly Gryf Wejherowo siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg -:- 02.09.2018, godz. 16:00

row_herb_maly ROW 1964 Rybnik siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce -:- 01.09.2018, godz. 17:00

resovia_herb_maly Resovia Rzeszów blekitni_herb_maly Błękitni Stargard -:- 01.09.2018, godz. 16:00

Elana_herb_maly Elana Toruń widzew_herb_maly Widzew Łódź -:- 01.09.2018, godz. 16:00



9. KOLEJKA

widzew_herb_maly Widzew Łódź leczna_herb_maly Górnik Łęczna -:- 08.09.2018, godz. 19:10

blekitni_herb_maly Błękitni Stargard Elana_herb_maly Elana Toruń -:- 08.09.2018, godz. 16:00

siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce resovia_herb_maly Resovia Rzeszów -:- 08.09.2018, godz. 16:00

siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg row_herb_maly ROW 1964 Rybnik -:- 08.09.2018, godz. 16:00

radomiak_herb_maly Radomiak Radom gryf_herb_maly Gryf Wejherowo -:- 08.09.2018, godz. 17:00

skra_herb_maly Skra Częstochowa stal_herb_maly Stal Stalowa Wola -:- 08.09.2018, godz.00:00

ruch_herb_maly Ruch Chorzów znicz_herb_maly Znicz Pruszków -:- 08.09.2018, godz. 18:00

belchatow_herb_maly GKS Bełchatów rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice -:- 08.09.2018, godz. 18:00

grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz elblag_herb_maly Olimpia Elbląg -:- 08.09.2018, godz. 18:00



10. KOLEJKA

leczna_herb_maly Górnik Łęczna elblag_herb_maly Olimpia Elbląg -:- 15.09.2018, godz. 18:00

rozwoj_herb_maly Rozwój Katowice grudziadz_herb_maly Olimpia Grudziądz -:- 16.09.2018, godz. 15:00

znicz_herb_maly Znicz Pruszków belchatow_herb_maly GKS Bełchatów -:- 15.09.2018, godz. 00:00

stal_herb_maly Stal Stalowa Wola ruch_herb_maly Ruch Chorzów -:- 15.09.2018, godz. 16:00

gryf_herb_maly Gryf Wejherowo skra_herb_maly Skra Częstochowa -:- 16.09.2018, godz. 16:00

row_herb_maly ROW 1964 Rybnik radomiak_herb_maly Radomiak Radom -:- 15.09.2018, godz. 17:00

resovia_herb_maly Resovia Rzeszów siarka_herb_maly Siarka Tarnobrzeg -:- 15.09.2018, godz. 16:00

Elana_herb_maly Elana Toruń siedlce_herb_maly Pogoń Siedlce -:- 15.09.2018, godz. 16:00

widzew_herb_maly Widzew Łódź blekitni_herb_maly Błękitni Stargard -:- 15.09.2018, godz. 19:10



11. KOLEJKA

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg GKS Bełchatów 1:0 30.09.2017, godz. 16:00

warta_poznan_male Warta Poznań lks_lodz_male ŁKS Łódź 0:0 30.09.2017, godz. 16:00

wisla_pulawy_male Wisła Puławy znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków 1:1 30.09.2017, godz. 16:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie 1:1 01.10.2017, godz. 17:00

garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola 1:0 30.09.2017, godz. 15:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard 2:0 30.09.2017, godz. 16:00

Rozwój Katowice gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 0:3 30.09.2017, godz. 15:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo MKS Kluczbork 0:1 30.09.2017, godz. 16:00

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin 0:0 29.09.2017, godz. 19:00



12. KOLEJKA

GKS Bełchatów gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin -:- 18.10.2017, godz. 18:00

MKS Kluczbork row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik 2:2 07.10.2017, godz. 18:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo -:- 18.10.2017, godz. 15:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Rozwój Katowice 1:2 07.10.2017, godz. 15:00

stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg 1:2 07.10.2017, godz. 13:00

gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków 1:2 07.10.2017, godz. 15:00

znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków radomiak_radom_male Radomiak Radom 3:1 07.10.2017, godz. 19:00

lks_lodz_male ŁKS Łódź wisla_pulawy_male Wisła Puławy 1:0 07.10.2017, godz. 15:00

gryf_wejherowo_male Olimpia Elbląg warta_poznan_male Warta Poznań 1:0 07.10.2017, godz. 16:00



13. KOLEJKA

warta_poznan_male Warta Poznań GKS Bełchatów 0:0 14.10.2017, godz. 15:00

wisla_pulawy_male Wisła Puławy olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg 0:0 14.10.2017, godz. 16:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom lks_lodz_male ŁKS Łódź 1:1 14.10.2017, godz. 15:30

garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków 0:1 14.10.2017, godz. 15:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie 0:2 14.10.2017, godz. 15:00

Rozwój Katowice stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola 2:1 14.10.2017, godz. 15:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard 2:1 14.10.2017, godz. 15:00

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 3:0 14.10.2017, godz. 17:00

gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin MKS Kluczbork 1:1 15.10.2017, godz. 14:00



14. KOLEJKA

GKS Bełchatów MKS Kluczbork -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie Rozwój Katowice -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

lks_lodz_male ŁKS Łódź garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg radomiak_radom_male Radomiak Radom -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia

warta_poznan_male Warta Poznań wisla_pulawy_male Wisła Puławy -:- 21.10.2017, godz. do ustalenia



15. KOLEJKA

wisla_pulawy_male Wisła Puławy GKS Bełchatów -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

radomiak_radom_male Radomiak Radom warta_poznan_male Warta Poznań -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg lks_lodz_male ŁKS Łódź -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

Rozwój Katowice znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

blekitni_stargard_szczecinski_male Legionovia Legionowo gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia

MKS Kluczbork gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo -:- 28.10.2017, godz. do ustalenia



16. KOLEJKA

GKS Bełchatów gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard MKS Kluczbork -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

lks_lodz_male ŁKS Łódź Rozwój Katowice -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

warta_poznan_male Warta Poznań garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia

wisla_pulawy_male Wisła Puławy siarka_tarnobrzeg_male Radomiak Radom -:- 04.11.2017, godz. do ustalenia



17. KOLEJKA

siarka_tarnobrzeg_male Radomiak Radom GKS Bełchatów -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

garbarnia_krakow_male Garbarnia Kraków wisla_pulawy_male Wisła Puławy -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg warta_poznan_male Warta Poznań -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

Rozwój Katowice olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo lks_lodz_male ŁKS Łódź -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik znicz_pruszkow_male Znicz Pruszków -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

gwardia_koszalin_male Gwardia Koszalin gks_jastrzebie_male GKS 1962 Jastrzębie -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

MKS Kluczbork stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard -:- 11.11.2017, godz. do ustalenia