Terminarz – II liga


1. KOLEJKA

Odra Opole Stal Stalowa Wola 3:0 30.07.2016, godz. 18:00

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa polonia_bytom_male Polonia Bytom 0:3 31.07.2016, godz. 19:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa 2:2 31.07.2016, godz. 17:00

warta_poznan_male Warta Poznań kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg 1:1 30.07.2016, godz. 17:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów 2:0 30.07.2016, godz. 17:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 31.07.2016, godz. 17:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo Rozwój Katowice 0:3 31.07.2016, godz. 18:00

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice 0:0 29.07.2016, godz. 19:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg radomiak_radom_male Radomiak Radom 0:0 30.07.2016, godz. 17:00



2. KOLEJKA

stal_stalowa_wola_male Stal Stalowa Wola radomiak_radom_male Radomiak Radom 1:2 06.08.2016, godz. 17:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg 3:0 06.08.2016, godz. 17:00

Rozwój Katowice row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik 0:2 06.08.2016, godz. 17:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo 1:1 06.08.2016, godz. 17:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 1:3 05.08.2016, godz. 17:30

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg gks_belchatow_male GKS Bełchatów 0:2 06.08.2016, godz. 20:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa warta_poznan_male Warta Poznań 3:1 06.08.2016, godz. 17:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg 0:0 06.08.2016, godz. 17:00

Odra Opole polonia_warszawa_male Polonia Warszawa 2:2 06.08.2016, godz. 17:30



3. KOLEJKA

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa Stal Stalowa Wola 2:0 13.08.2015, godz. 19:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg Odra Opole 0:2 14.08.2015, godz. 15:00

warta_poznan_male Warta Poznań polonia_bytom_male Polonia Bytom 0:1 13.08.2015, godz. 17:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa 1:2 12.08.2015, godz. 19:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg 0:1 13.08.2015, godz. 17:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów 4:0 13.08.2015, godz. 17:30

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 12.08.2015, godz. 19:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice 2:1 13.08.2015, godz. 17:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice 0:1 14.08.2015, godz. 18:00



4. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice 1:0 20.08.2016, godz. 17:00

Rozwój Katowice radomiak_radom_male Radomiak Radom 1:1 20.08.2016, godz. 17:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg 3:1 20.08.2016, godz. 17:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik 1:0 19.08.2016, godz. 17:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo 2:0 20.08.2016, godz. 20:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 4:1 20.08.2016, godz. 17:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom gks_belchatow_male GKS Bełchatów 2:0 19.08.2016, godz. 18:00

Odra Opole warta_poznan_male Warta Poznań 4:1 20.08.2016, godz. 17:00

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg 1:1 19.08.2016, godz. 19:00



5. KOLEJKA

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola 1:1 24.08.2015, godz. 17:00

warta_poznan_male Warta Poznań polonia_warszawa_male Polonia Warszawa 1:0 24.08.2015, godz. 17:30

gks_belchatow_male GKS Bełchatów Odra Opole 0:0 24.08.2015, godz. 17:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo polonia_bytom_male Polonia Bytom 4:0 24.08.2015, godz. 18:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa 0:0 24.08.2015, godz. 17:30

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg 3:0 24.08.2015, godz. 17:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów 2:1 24.08.2015, godz. 18:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 24.08.2015, godz. 17:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice Rozwój Katowice 0:1 24.08.2015, godz. 20:00



6. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice 0:0 27.08.2016, godz. 17:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice 0:0 27.08.2016, godz. 17:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów radomiak_radom_male Radomiak Radom 0:0 28.08.2016, godz. 15:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg 2:2 27.08.2016, godz. 20:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik 3:1 27.08.2016, godz. 16:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo 0:4 27.08.2016, godz. 17:00

Odra Opole gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 2:1 27.08.2016, godz. 17:00

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa gks_belchatow_male GKS Bełchatów 2:1 28.08.2016, godz. 19:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg warta_poznan_male Warta Poznań 6:1 27.08.2016, godz. 17:00



7. KOLEJKA

warta_poznan_male Warta Poznań Stal Stalowa Wola 3:3 03.09.2016, godz. 17:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg 2:2 03.09.2016, godz. 17:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo polonia_warszawa_male Polonia Warszawa 0:0 03.09.2016, godz. 17:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo Odra Opole 1:3 04.09.2016, godz. 17:00

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik polonia_bytom_male Polonia Bytom 1:2 02.09.2016, godz. 19:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa 1:1 03.09.2016, godz. 16:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg 3:2 02.09.2016, godz. 18:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów 1:1 04.09.2016, godz. 17:00

Rozwój Katowice blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 03.09.2016, godz. 15:00



8. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 10.09.2016, godz. 16:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów Rozwój Katowice 3:2 10.09.2016, godz. 17:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice 1:0 10.09.2016, godz. 18:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa radomiak_radom_male Radomiak Radom 3:0 10.09.2016, godz. 16:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg 0:3 10.09.2016, godz. 17:00

Odra Opole row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik 2:0 10.09.2016, godz. 16:30

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo 2:2 10.09.2016, godz. 19:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 0:0 10.09.2016, godz. 17:00

warta_poznan_male Warta Poznań gks_belchatow_male GKS Bełchatów 1:1 10.09.2016, godz. 17:00



9. KOLEJKA

gks_belchatow_male GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola 5:1 17.09.2016, godz. 16:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo warta_poznan_male Warta Poznań 2:3 17.09.2016, godz. 16:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg 2:2 17.09.2016, godz. 16:30

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik polonia_warszawa_male Polonia Warszawa 0:1 17.09.2016, godz. 16:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg Odra Opole 1:1 18.09.2016, godz. 18:30

radomiak_radom_male Radomiak Radom polonia_bytom_male Polonia Bytom 1:0 17.09.2016, godz. 17:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa 0:2 17.09.2016, godz. 15:00

Rozwój Katowice kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg 1:1 17.09.2016, godz. 15:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów 0:0 16.09.2016, godz. 19:00



10. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów 3:1 24.09.2016, godz. 16:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 23.09.2016, godz. 19:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa Rozwój Katowice 3:0 24.09.2016, godz. 16:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice 1:2 24.09.2016, godz. 16:00

Odra Opole radomiak_radom_male Radomiak Radom 0:0 24.09.2016, godz. 16:00

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg 2:2 23.09.2016, godz. 19:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik 3:2 24.09.2016, godz. 17:00

warta_poznan_male Warta Poznań legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo 0:2 24.09.2016, godz. 16:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo 2:3 24.09.2016, godz. 15:00



11. KOLEJKA

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 0:1 01.10.2016, godz. 16:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo gks_belchatow_male GKS Bełchatów 1:0 01.10.2016, godz. 16:00

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik warta_poznan_male Warta Poznań 1:2 30.09.2016, godz. 19:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg 4:1 01.10.2016, godz. 15:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom polonia_warszawa_male Polonia Warszawa 1:0 01.10.2016, godz. 17:30

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice Odra Opole 1:1 01.10.2016, godz. 16:00

Rozwój Katowice polonia_bytom_male Polonia Bytom 2:0 01.10.2016, godz. 15:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa 2:2 01.10.2016, godz. 13:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg 2:1 01.10.2016, godz. 16:00



12. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg -:- 08.10.2015, godz. 15:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów -:- 08.10.2015, godz. 15:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński -:- 08.10.2015, godz. 15:00

Odra Opole Rozwój Katowice -:- 08.10.2015, godz. 15:30

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice -:- 07.10.2015, godz. 19:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg radomiak_radom_male Radomiak Radom -:- 08.10.2015, godz. 16:00

warta_poznan_male Warta Poznań siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg -:- 08.10.2015, godz. 16:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik -:- 08.10.2015, godz. 15:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo -:- 08.10.2015, godz. 16:00



13. KOLEJKA

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo Stal Stalowa Wola -:- 15.10.2015, godz. 15:30

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo -:- 14.10.2015, godz. 18:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg gks_belchatow_male GKS Bełchatów -:- 15.10.2015, godz. 13:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom warta_poznan_male Warta Poznań -:- 15.10.2015, godz. 17:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg -:- 15.10.2015, godz. 15:00

Rozwój Katowice polonia_warszawa_male Polonia Warszawa -:- 15.10.2015, godz. 15:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński Odra Opole -:- 15.10.2015, godz. 15:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów polonia_bytom_male Polonia Bytom -:- 15.10.2015, godz. 15:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa -:- 15.10.2015, godz. 18:00



14. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa -:- 22.10.2016, godz. 15:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg -:- 22.10.2016, godz. 15:00

Odra Opole olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów -:- 22.10.2016, godz. 15:00

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński -:- 22.10.2016, godz. 15:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg Rozwój Katowice -:- 22.10.2016, godz. 15:00

warta_poznan_male Warta Poznań puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice -:- 22.10.2016, godz. 16:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów radomiak_radom_male Radomiak Radom -:- 22.10.2016, godz. 15:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg -:- 23.10.2016, godz. 13:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik -:- 22.10.2016, godz. 15:00



15. KOLEJKA

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola -:- 28.10.2015, godz. 18:00

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo -:- 29.10.2015, godz. 13:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo -:- 29.10.2015, godz. 16:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice gks_belchatow_male GKS Bełchatów -:- 29.10.2015, godz. 14:00

Rozwój Katowice warta_poznan_male Warta Poznań -:- 29.10.2015, godz. 15:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg -:- 29.10.2015, godz. 13:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów polonia_warszawa_male Polonia Warszawa -:- 29.10.2015, godz. 14:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg Odra Opole -:- 29.10.2015, godz. 18:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa polonia_bytom_male Polonia Bytom -:- 29.10.2015, godz. 14:00



16. KOLEJKA

Stal Stalowa Wola polonia_bytom_male Polonia Bytom -:- 06.11.2016, godz. 14:00

Odra Opole rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa -:- 05.11.2016, godz. 13:00

polonia_warszawa_male Polonia Warszawa kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg -:- 05.11.2016, godz. 13:00

olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów -:- 05.11.2016, godz. 15:00

warta_poznan_male Warta Poznań blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński -:- 05.11.2016, godz. 15:00

gks_belchatow_male GKS Bełchatów Rozwój Katowice -:- 05.11.2016, godz. 15:00

gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice -:- 06.11.2016, godz. 13:00

legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo radomiak_radom_male Radomiak Radom -:- 05.11.2016, godz. 13:30

row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg -:- 04.11.2016, godz. 18:00



17. KOLEJKA

siarka_tarnobrzeg_male Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola -:- 12.11.2016, godz. 13:00

radomiak_radom_male Radomiak Radom row_rybnik_male ROW 1964 Rybnik -:- 12.11.2016, godz. 15:00

puszcza_niepolomice_male Puszcza Niepołomice legionovia_legionowo_male Legionovia Legionowo -:- 12.11.2016, godz. 13:00

Rozwój Katowice gryf_wejherowo_male Gryf Wejherowo -:- 12.11.2016, godz. 13:00

blekitni_stargard_szczecinski_male Błękitni Stargard Szczeciński gks_belchatow_male GKS Bełchatów -:- 12.11.2016, godz. 13:00

olimpia_zambrow_male Olimpia Zambrów warta_poznan_male Warta Poznań -:- 12.11.2016, godz. 13:00

kotwica_kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg olimpia_elblag_male Olimpia Elbląg -:- 12.11.2016, godz. 17:00

rakow_czestochowa_male Raków Częstochowa polonia_warszawa_male Polonia Warszawa -:- 12.11.2016, godz. 13:00

polonia_bytom_male Polonia Bytom Odra Opole -:- 12.11.2016, godz. 15:00