Akademia Piłkarska dziękuje za 1 procent podatku! Jest rekord!


9.799,29 złotych uzbierała w 2018 roku Akademia Piłkarska Rozwoju Katowice dzięki odpisom 1 procentu podatku. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Środki zostały przekazane na zakup sprzętu treningowego, takiego jak: znaczniki, tyczki treningowe, koła koordynacyjne, drabinki koordynacyjne, pachołki i płotki treningowe oraz pokrycie kosztów transportu na zgrupowania Akademii Piłkarskiej w Szalowej. Przypomnijmy, że rodzice pokrywają tylko koszt pobytu dzieci i młodzieży na zgrupowaniach, a transport sfinansowany został ze środków otrzymanych z tytułu odpisów 1 procenta podatku. Ze sprzętu korzystać będą wszystkie zespoły Akademii Rozwoju.

Kwota 9.799,29 złotych to absolutny rekord w historii klubu! Rok wcześniej Rozwój uzyskał 4022,82 złote i także w całości przeznaczył te środki na działalność Akademii Piłkarskiej. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Dodajmy, że Rozwój od lat współpracuje z Fundacją Studencką „Młodzi – Młodym”, za pośrednictwem której zbiera środki z odpisów 1 procentu podatku. Za niedługo ruszy proces rozliczeń podatkowych za 2018 rok, dlatego już teraz zachęcamy i z góry dziękujemy za gest względem naszych najmłodszych adeptów futbolu i ich szkoleniowców.

foto: SK