Akredytacje prasowe na mecze Rozwoju


foto_media_akredytacja

Przedstawicieli mediów informujemy, że w czwartkowy poranek ruszył proces akredytacyjny na mecze Rozwoju Katowice rozgrywane w rundzie wiosennej na stadionie przy ulicy Zgody 28.

Akredytację stałą (na rundę wiosenną sezonu 2017/2018) lub jednorazową (na konkretne zawody) uzyskać można poprzez wysłanie e-maila zawierającego następujące dane:

Nazwa redakcji:
Imię i nazwisko:
Numer PESEL:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Rodzaj akredytacji: stała/jednorazowa*
Typ akredytacji: prasowa/foto/TV*
*właściwe zaznaczyć

E-mail należy dostarczyć na adres: media@rozwoj.info.pl najpóźniej do dnia 1.03.2018 (czwartek), do godziny 12:00 w przypadku akredytacji stałych oraz do godziny 12:00 dnia poprzedzającego mecz w przypadku akredytacji jednorazowych. Przypomnijmy, że pierwsze wiosenne spotkanie u siebie Rozwój rozegra 3 marca z Radomiakiem Radom. Początek o godz. 15:00.

Informujemy, że przesłanie wniosku, nie jest jednoznaczne z przyznaniem akredytacji.

Informujemy, że 15 minut po zakończeniu każdego meczu w salce konferencyjnej za trybuną główną odbywać się będą konferencje prasowe z udziałem trenerów obu drużyn.

W przypadku pytań lub wątpliwości do dyspozycji przedstawicieli środków masowego przekazu jest rzecznik prasowy klubu Marcin Nowak (tel: 793-480-067).

foto: Szymon Kępczyński