Darmowy wstęp na mecz z Wartą. Zakończ z nami rok!


stadion_rozwoj

Decyzją zarządu KS Rozwój Katowice, bilety na ostatni tej jesieni mecz o drugoligowe punkty przy ul. Zgody 28 będą bezpłatne.

Aby otrzymać darmowy bilet na sobotni mecz z Wartą Poznań, wystarczy w kasie przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna). Kasy otworzymy o 12:00, czyli na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Kończymy trudny, ale emocjonujący dla społeczności Rozwoju Katowice 2017 rok. Nie brakowało w nim rozczarowań, porażek, ale też przecież i zwycięstw, debiutów wielu wychowanków czy sukcesu, jakim było czerwcowe utrzymanie się na szczeblu centralnym. Teraz pożegnajmy jesień wspólnie, zwłaszcza że zmierzymy się z nie byle kim. Warta Poznań walczy o awans, zajmuje obecnie w tabeli 3. miejsce. Sytuacja naszego zespołu jest znacznie trudniejsza, plasujemy się w strefie spadkowej, dlatego wsparcie zawodnikom tym bardziej się przyda. Zapraszamy!

Dodajmy, że po sobotnim meczu z Wartą, naszą drużynę w ostatni weekend listopada czekać będzie jeszcze wyprawa do Puław na starcie z Wisłą.

Rozwój Katowice – Warta Poznań,
sobota, 18 listopada, godz. 13:00, ul. Zgody 28
WSTĘP DARMOWY!

foto: Szymon Kępczyński