Drugi dzień przedsprzedaży. Nie zwlekaj, kup karnet już dziś!


golik_barwinski_karnety

Dzisiaj drugi dzień przedsprzedaży! Kasa czynna tradycyjnie od godziny 15:00. Nie czekaj na ostatni moment i już teraz kup karnet na rundę jesienną sezonu 2016/2017.

Przedsprzedaż prowadzona będzie od 1 (poniedziałek) do 5 sierpnia (piątek) w kasie nr 1 – od strony budynku klubowego. Czynna będzie od godz. 15:00 do 18:00.

Zakup karnetu na jesienne drugoligowe mecze Rozwoju rozgrywane przy ul. Zgody 28 w przedsprzedaży niesie ze sobą szereg korzyści!
– koszt karnetu ulgowego to zaledwie 30 zł, normalnego – 60 zł
– biorąc pod uwagę cenę pojedynczych biletów, oznacza to w praktyce obejrzenie trzech meczów za darmo!
– w przedsprzedaży cena karnetu obejmuje też koszt wyrobienia nowej Karty Kibica*
– oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas, nie musząc przed kolejnymi spotkaniami martwić się o kupno biletu

* Ważna informacja! Utrata Karty Kibica obowiązującej w poprzednim sezonie będzie równoznaczna z wyrobieniem duplikatu Karty. Cena duplikatu to 10 zł.

Karnety i bilety ulgowe na nowy sezon przysługują: kobietom, dzieciom (powyżej 13 roku życia), uczniom i studentom (do 26 roku życia), seniorom (powyżej 65 roku życia) oraz emerytom i rencistom (poniżej 65 roku życia). Młodzież do lat 13 wchodzi na mecze Rozwoju za darmo tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Oszczędności kibica kupującego karnet w przedsprzedaży to od 15 do 30 złotych w rundzie!

Aby kupić karnet, musisz posiadać Kartę Kibica!

cennik1617_1

Bilety można nabyć w punkcie sprzedaży w kasie stadionu. Podczas kupowania wejściówek konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości oraz numeru PESEL (np. dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji szkolnej).

Nie trzeba posiadać Karty Kibica, żeby wejść na mecz. Wiąże się to jednak z zakupem biletu jednorazowego. Nabycie biletu w przypadku nowej oferty karnetowej jest dla kibiców zdecydowanie mniej korzystne.

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych od 25 listopada 2015 roku zmieniły się zasady sprzedaży biletów na mecze rozgrywane na stadionie Rozwoju przy ulicy Zgody 28. W związku z nowymi przepisami Klub Sportowy Rozwój Katowice zaprzestaje pobierania wizerunku kibica.

Ważna informacja – przy wejściu na stadion niezbędne będzie okazanie Karty Kibica lub biletu oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na ww. wejściówkach.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy codziennie w godzinach od 8:00 do 12:00 pod numerami telefonów: (32) 208-58-44, 208-58-72.

foto: Szymon Kępczyński, źródło: własne