Duet znanych komentatorów przy Zgody! [PUCHAROWE DERBY]


Mecz Rozwój Katowice – Górnik Zabrze w ramach 1/8 finału Pucharu Polski na antenie Polsatu Sport skomentują Tomasz Smokowski i Tomasz Hajto.

Żadnego z tych panów chyba szerzej przedstawiać nie trzeba, a obaj z pewnością dodadzą jeszcze rangi pucharowym derbom. Będzie to trzecia w ostatnich latach transmisja telewizyjna ze stadionu przy Zgody 28. W 2013 roku Orange Sport, na czele z naszym wychowankiem Rafałem Kędziorem, pokazało spotkanie 1/16 finału PP z Legią Warszawa (0:3). W 2015 roku z kolei na antenie Polsatu Sport oglądać można było nasze pierwszoligowe starcie z Chrobrym Głogów (0:1). Jak widać, nie zdobyliśmy w tych meczach bramki. Może teraz będzie inaczej…

Wyliczając spotkania na dużym szklanym ekranie, nie zapominamy oczywiście o niezliczonych transmisjach kanałów internetowych (Polska Telewizja Sportowa, ŚląskieTV, Lajfy TV), które towarzyszyły – i nadal towarzyszą! – naszemu klubowi w walce o ligowe punkty.

Pucharowe derby między Rozwojem a Górnikiem rozpoczną się w czwartek, 6 grudnia, o godz. 12:15 na stadionie przy ul. Zgody 28.