Firma ADS Systems wspiera Akademię Piłkarską Rozwoju!


Miło nam ogłosić, że nasz klub pozyskał Sponsora Brązowego dla Akademii Piłkarskiej.

Akademię Piłkarską Rozwoju Katowice wspiera firma ADS Systems. Zyskała status Sponsora Brązowego. ADS Systems to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku dostarcza elektroniczne systemy bezpieczeństwa w postaci zaawansowanych i nowoczesnych technologii. Firmę tworzą wysoko wykwalifikowani ludzie z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku technicznych systemów zabezpieczeń i instalacji niskoprądowych. Poświęcenie tej tematyce powoduje, że firmę wyróżnia kompetencja, fachowość, rzetelności a profesjonalny dobór asortymentu charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta podkreślonym indywidualną polityką rabatową.

Oferta firmy obejmuje takie dziedziny jak: systemy telewizji przemysłowej HD, systemy telewizji przemysłowej IP, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy kontroli dostępu, systemy domofonowe i videodomofonowe, systemy przeciwpożarowe i oddymiania, rozwiązania sieciowe oraz WiFi. Firma specjalizuje się w systemach telewizji przemysłowej megapikselowej IP której asortyment jest ciągle poszerzany o nowe produktu wysokiej jakości.

– Dziękujemy Zarządowi ADS Systems za zaufanie i wsparcie Akademii Piłkarskiej. Wyrażamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy. ADS Systems to dynamicznie rozwijająca się firma, którą z przyjemnością witamy w gronie członków Rozwój Biznes Klub – mówi wiceprezes Rozwoju, Marcin Nowak.

Sponsorów Rozwoju Katowice oraz Akademii Piłkarskiej, a także ofertę sponsoringową zgłębić można w zakładce „sponsoring” w górnym panelu strony – LINK.