Fuksiarz.pl oficjalnym bukmacherem Rozwoju!


Miło nam poinformować, że Rozwój Katowice rozpoczyna współpracę z firmą Fuksiarz.pl, która została oficjalnym bukmacherem i sponsorem naszego klubu.

TUTAJ Indywidualny link do rejestracji nowych graczy: https://fuksem.pl/ROZWOJ

Firma Fuksiarz.pl została oficjalnym bukmacherem KS Rozwój Katowice, dołączając do grona naszych sponsorów. Nasi kibice dzięki temu mogą aktywnie wspierać klub poprzez korzystanie z usług Fuksiarza. Liczymy na owocną dla obu stron współpracę – mówi Marcin Nowak, wiceprezes Rozwoju Katowice.

Umowa została podpisana na najbliższy sezon. Logo Fuksiarz.pl będzie często gościć w naszych mediach społecznościowych, każdorazowo przed czwartoligową kolejką prezentując kursy związane z meczem Rozwoju.

Zachęcamy do korzystania ze specjalnego dedykowanego naszemu klubowi linku. Rejestrując się za jego pośrednictwem na Fuksiarz.pl, wspierasz Rozwój!

TUTAJ Indywidualny link do rejestracji nowych graczy: https://fuksem.pl/ROZWOJ

Fuksiarz.pl jest legalnym bukmacherem na polskim rynku. Grając na stronie Fuksiarz.pl ma się pewność, że nie łamie się prawa, a wygrane pochodzą z legalnego źródła. Jako firma bukmacherska Fuksiarz.pl jest dostrzegany na arenie międzynarodowej. Podczas gali w Amsterdamie na Bookmakers Awards by Better Collective został nagrodzony statuetką dla bukmachera z najlepszym bonusem powitalnym. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.1.2020 Fuksiarz.pl otrzymał 9 grudnia 2020 r.

(Prosimy pamiętać, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia)