Gra młodzież Akademii. Sprawdź rozkład!


Nie zwalniamy tempa i ruszamy z kolejnym weekendem piłkarskich emocji. Sprawdźcie jakie mecze będziecie mogli obejrzeć w najbliższą sobotę i niedzielę!

Piłkarski weekend rozpoczniemy w Chorzowie. Rozgrywki ligowe spotkaniem ze Stadionem Śląskim zainauguruje wówczas drużyna trenera Grzegorza Witka. Początek meczu 1. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2 o godzinie 9:00 na boisku przy ulicy Harcerskiej.

Po falstarcie na inaugurację Centralnej Ligi Juniorów U-17 drużyna prowadzona przez trenerów Sławomira Mogilana i Rafała Bosowskiego będzie miała okazję zrehabilitować się w Prószkowie. W sobotnie południe nasz zespół zmierzy się z miejscową Pomologią. Zespół z Opolszczyzny w pierwszym spotkaniu nowego sezonu stracił osiem goli i wysoko uległ Górnikowi Zabrze (0:8).

W niedzielę zmagania młodzieży Akademii przeniosą się w całości do Katowic. W tym dniu czekają nas bowiem trzy domowe spotkania. O godzinie 11:00 pierwszy gwizdek sędziego równoległe rozbrzmi na boiskach MOSiR-u przy ulicy Boya-Żeleńskiego oraz Alfreda. Na Kostuchnie będziemy mogli emocjonować się starciem w II lidze wojewódzkiej młodzików starszych D1. Nasz zespół podejmie wówczas drużynę UKS-u Raków Częstochowa. Natomiast na Kolejarzu juniorzy starsi w I lidze wojewódzkiej A1 zmierzą się z MKS-em Zaborze. Po dwóch kolejkach drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Wróbla zajmuje trzecią lokatę tuż za liderem Rakowem Częstochowa i wiceliderem Rekordem Bielsko-Biała.

Weekend zakończymy starciem trampkarzy starszych. Podopieczni trenera Kamila Pągowskiego na Kolejarzu zmierzą się z Siódemką Tychy. Liderem I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych C1 po pierwszej kolejce jest Raków Częstochowa. Nasza drużyna z dorobkiem jednego punktu zajmuje obecnie trzecią lokatę.

Serdecznie zapraszamy!

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH C2
sobota, 24 sierpnia, godz. 9:00, boisko przy ul. Harcerskiej w Chorzowie
Stadion Śląski Chorzów – Rozwój Katowice

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17
sobota, 24 sierpnia, godz. 12:00, boisko przy ul. Pomologii w Prószkowie
Pomologia Prószków – Rozwój Katowice

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH A1
niedziela, 25 sierpnia, godz. 11:00, OS MOSiR Kolejarz przy ul. Alfreda w Katowicach
Rozwój Katowice – MKS Zaborze

II LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH D1
niedziela, 25 sierpnia, godz. 11:00, OS MOSiR przy ul. Boya-Żeleńskiego w Katowicach
Rozwój Katowice – UKS Raków Częstochowa

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH C1
niedziela, 25 sierpnia, godz. 13:30, OS MOSiR Kolejarz przy ul. Alfreda w Katowicach
Rozwój Katowice – Siódemka Tychy

foto: Tomasz Błaszczyk