Juniorzy młodsi: wyrwany remis z Zagłębiem


Dzięki bramce w 90. minucie juniorzy młodsi Rozwoju Katowice zremisowali 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec w 6. kolejce I ligi śląskiej.

To był mecz z bardzo mocnym przeciwnikiem, dążącym do zwycięstwa, a docelowo mierzącym w baraże i awans do CLJ. Ma w swoim składzie indywidualności z 205 rocznika, ocierające się nawet o pierwszoligową drużynę. My stawiliśmy im czoło dzięki młodszym chłopakom, którzy zostawili serducho i zostali za to nagrodzeni w 90. minucie, gdy udało się trafić na 1:1. Każdy punkcik będzie ważny, by się utrzymać, a spaść może nawet połowa zespołów – powiedział trener Kamil Pągowski.

Rozwój w 6 meczach zgromadził 9 punktów za 2 zwycięstwa, 3 remisy i porażkę. Nasza drużyna w 8-drużynowej stawce zajmuje 4. miejsce. Za tydzień zmierzy się na wyjeździe ze sklasyfikowanym oczko niżej Ruchem Radzionków. Więcej o rozgrywkach I ligi śląskiej juniorów młodszych B1 – TUTAJ.

Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
0:1
1:1 – Pałka

Rozwój Katowice: Figura – Rogowski, Semik, Machalski, Biłka, Zdebel, Jarosz, Zieliński, Baranowicz, Pałka, Ciuchta oraz Synowiec, Buchczik, Rzeszowski.
Trener Kamil PĄGOWSKI.

foto: administrator