Juniorzy starsi: kolejna domowa wygrana


Rozwój Katowice wygrał z Gwarkiem Zabrze 4:2 po golach Fabiana Cieślara, Mateusza Rzeszowskiego i dublecie Olafa Baranowicza w ramach I ligi śląskiej juniorów starszych.

To trzecia z rzędu wygrana naszych juniorów, którzy przy Asnyka są na razie niepowstrzymani, wcześniej pokonując Ruch Radzionków i Stadion Śląski Chorzów. Z Gwarkiem wystawiliśmy jak zwykle bardzo młody skład, z ledwie trzema zawodnikami z 2004 rocznika.

Do przerwy było 2:0. Do siatki trafiali przedstawiciele czwartoligowej drużyny – Olaf Baranowicz i Fabian Cieślar. Po przerwie „Baruś” skompletował dublet. Z upływem czasu i kolejnych zmian dokonywanych przez trenera Bosowskiego obraz gry zmieniał się. Mimo czerwonej kartki za faul na Cieślarze, zabrzanie złapali kontakt, ale ostatnie słowo należało do Rozwoju. Strzał Mateusza Rzeszowskiego zza połowy, który przelobował bramkarza Gwarka, był ozdobą tego ponurego popołudnia w Piotrowicach.

Protokół meczowy
18. kolejka I ligi wojewódzkiej juniorów starszych A1
niedziela, 2 kwietnia, godz. 12:00, Asnyka 27

Rozwój Katowice – Gwarek Zabrze 4:2 (2:0)
1:0 – Baranowicz, 2:0 – Cieślar, 3:0 – Baranowicz, 3:1, 3:2, 4:2 – Rzeszowski.

Rozwój Katowice: Adamiec – Brzeziński, Myśliwczyk, Madaj, Liburski (Andrejczyk), Jarek (Krzyż), Rogowski, Cieślar, Baranowicz (Molczyk), Bielec (J. Kowalczyk), Rzeszowski.
Rezerwowi: Bryła.
Trener Rafał BOSOWSKI.

foto: administrator