Juniorzy starsi: remis 1:1 z Piastem

Drużyna Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice występująca w I lidze śląskiej juniorów starszych na razie może podać sobie rękę z naszym seniorskim czwartoligowym zespołem.

Podopieczni Rafała Bosowskiego, tak jak „jedynka”, też zaczęli sezon od wyjazdowej porażki 0:2 – z GKS-em Tychy – a tej soboty na „Kolejarzu” zremisowali 1:1. Podzielili się punktami z Piastem Gliwice, dla którego był to premierowy w tej rundzie występ. To gliwiczanie jako pierwsi – już w drugiej połowie – wyszli na prowadzenie. My wyrównaliśmy za sprawą Mikołaja Holeczka w 80. minucie. Nasz zespół pierwszego zwycięstwa szukać będzie za tydzień w Chorzowie z UKS-em Ruch.