Kadry okręgu i podokręgu zgłaszają się po naszych!


herb-koszulka-news

Zawodnicy Rozwoju Katowice znów zostali wyróżnieni przez Śląski ZPN.

Szymon Zielonka, Olivier Lazar i Daniel Kamiński otrzymali powołania na konsultację szkoleniową kadry Śląskiego ZPN rocznika 2001 (U-16), która odbędzie się 29 marca, w środę, na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Liczniejszą grupę przedstawicieli w zespole trenerów Grzegorza Sikory i Artura Minkiny ma tylko Ruch Chorzów (5). Po trzech mają Rozwój, Górnik Zabrze i GKS Tychy, dwóch – Rekord Bielsko-Biała, a po jednym – GKS Katowice, Stadion Śląski Chorzów, Podbeskidzie, Piast Gliwice i Olimpia Piekary Śląskie.

Do kadry U-13 na konsultację zaproszono natomiast czterech graczy Rozwoju: Nikodema Zielonkę, Mateusza Chmarka, Bartosza Rosoła i Jordana Majchrzaka. Oni na Stadionie Ludowym spotkają się dzień wcześniej niż drużyna U-16, bo we wtorek 28 marca.

Olaf Baranowicz, Wiktor Synowiec, Mateusz Rzeszowski, Wojciech Świerczyński i Jan Kret zostali z kolei powołani na konsultację szkoleniową podokręgu Katowice dla zawodników z rocznika 2006 i młodszych. Zaplanowano ją na 25 marca, tj. sobota, na boiskach chorzowskiego MORiS-u przy ul. Filarowej.

Tradycyjnie gratulujemy wyróżnień i życzymy powodzenia!

foto: SK