Kino Helios partnerem Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice


Miło nam poinformować, że nasz klub nawiązał współpracę z kinem Helios w Katowicach. Zlokalizowane w Centrum Handlowym Libero kino zostało Partnerem Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice!

Kino Helios będzie aktywnie uczestniczyć w życiu naszego klubu oraz wspierać eventy organizowane przez Rozwój Katowice. Więcej szczegółów już wkrótce w mediach społecznościowych naszego klubu.

– Kino Helios to rozpoznawalna marka i jakość sama w sobie. Oprócz premier filmowych ma również w ofercie wydarzenia sportowe na żywo z Ligą Mistrzów na czele. Nie bez znaczenia jest też fakt, że już wkrótce po przeprowadzce na nowy obiekt będziemy niemal sąsiadam
i – mówi wiceprezes Rozwoju, Marcin Nowak.

Kino Helios zlokalizowane w Libero Katowice posiada 8 najnowocześniejszych, komfortowych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny, w tym dwie sale z technologią dźwięku Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D oraz technologię DepthQ 3D. Multipleks został wyposażony w ultranowoczesne formy multimedialne.

W dwóch salach Helios prezentuje unikalny koncept – sale Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie. Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

– Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z Akademią Piłkarską Rozwoju Katowice. Zdajemy sobie sprawę, jak silne emocje wzbudza rywalizacja sportowa, dlatego zapraszamy do kina, w szczególności na sale Dream, które są idealnym miejscem na wyciszenie i relaks przy dobrym filmie. Jest nam niezmiernie miło, że mamy możliwość komunikacji tego faktu szerokiej społeczności sympatyków klubu Rozwój Katowice – mówi Alicja Malara, dyrektor kina.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do Heliosa!