Komunikat Akademii Piłkarskiej Rozwój [20-03-2020]


Prezentujemy kolejny komunikat Zarządu Klubu Sportowego Rozwój Katowice dotyczący odwołania zajęć treningowych i zawodów sportowych.

KOMUNIKAT

Z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników zajęć sportowych oraz zawodów piłkarskich spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 Zarząd Klubu Sportowego Rozwój Katowice podjął decyzję o przedłużeniu do 13 kwietnia 2020 obowiązującego od środy 11 marca 2020 roku zawieszenia wszystkich treningów i udziału w zawodach sportowych. Jeżeli sytuacja na to pozwoli planowany powrót do zajęć treningowych nastąpi po Świętach Wielkanocnych.

Odwołane zostają wszystkie zawody sportowe na szczeblu centralnym, wojewódzkim i regionalnym.

Odwołane zostają wszystkie zawody sparingowe, kontrolne i turnieje.

Odwołane zostają wszystkie zajęcia treningowe.

Odwołane zostają wszystkie badania i konsultacje medyczne lekarza klubowego.

Informujemy jednocześnie, że do 13.04.2020 nieczynne będzie biuro Akademii Piłkarskiej. W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: klub@rozwoj.info.pl lub telefoniczny 793-480-067.

Jednocześnie zwracamy się z apelem o opłacanie składek klubowych. Jest to niezwykle istotne w kontekście utrzymania płynności finansowej, zwłaszcza w obliczu ubiegłorocznych problemów związanych z restrukturyzacją stowarzyszenia. Trenerzy mimo nieplanowanej przerwy w treningach będą dostarczać zawodnikom rozpiski i zalecenia indywidualnych zajęć. Bardzo ważne by młodzi piłkarze uzupełniali wiedzę z zakresu teorii i zachowali formę by być gotowi do powrotu na boisko.

Sytuacja jest dynamiczna i o wszelkich zmianach, zarówno wydłużających jak i skracających okres zawieszenia aktywności sportowych będziemy informować na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i przez system Sport BM.

Katowice, dnia 20.03.2020

                                                                                                                                     Zarząd Klubu Sportowego Rozwój Katowice