Korekty w terminarzu domowych meczów Rozwoju. Środa przy światłach!


Do końca rundy jesiennej nasza drużyna rozegra w IV lidze śląskiej jeszcze cztery spotkania na „Kolejarzu”. Prezentujemy ich dokładne terminy.

11. kolejka: Rozwój Katowice – GKS II Tychy: 3 października (sobota), 13:30
13. kolejka: Rozwój Katowice – LKS Czaniec: 14 października (środa), 16:00
15. kolejka: Rozwój Katowice – Iskra Pszczyna: 31 października (sobota), 11:30
17. kolejka: Rozwój Katowice – Unia Książenice: 14 listopada (sobota), 11:30

Wcześniejsze cztery domowe spotkania w IV lidze zaczynaliśmy w soboty o 11:00. Kolejne cztery odbywać się będą o innych porach. Już w najbliższą sobotę zapraszamy na „Kolejarz” o 13:30, bo wtedy rozbrzmi pierwszy gwizdek ważnego starcia z mającymi na koncie punkt więcej rezerwami GKS-u Tychy. W kolejny weekend Rozwój czeka pauza, ale na walkę o ligowe oczka czekać będziemy krócej niż 2 tygodnie. LKS Czaniec zwrócił się do naszego klubu z prośbą o przyspieszenie meczu z soboty 17 października na środę 14 października, na co oczywiście w duchu fair play przystaliśmy. Zagramy zatem nietypowo w środku tygodnia i przy sztucznym oświetleniu.

Ostatniego dnia października podejmiemy jeszcze Iskrę Pszczyna, a jesień zakończymy dwa tygodnie później, meczem z obecnym liderem rozgrywek, czyli Unią Książenice. Te spotkania zaczną się w soboty o 11:30. W międzyczasie: już tylko dwa wyjazdy, do Ustronia i Łękawicy.

Dotąd na „Kolejarzu” nasza drużyna zdobyła 10 punktów i 16 bramek (5:0 z GKS-em Radziechowy-Wieprz, 4:0 z Jednością 32 Przyszowice, 2:2 z Podbeskidziem II Bielsko-Biała, 5:0 z Decorem Bełk), udowadniając, że zasługuje na wsparcie. A zatem do zobaczenia na meczach! I przypominając, że wstęp jest darmowy, prosimy: pamiętajcie o wirtualnych biletach, z których dochód wesprze pokrycie kosztów organizacji domowych spotkań Rozwoju w IV lidze. (TUTAJ).

foto: Tomasz Błaszczyk