Od poniedziałku otwarta sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem! [PUCHAROWE DERBY]


88 procent wejściówek przygotowanych na mecz 1/8 finału Pucharu Polski między Rozwojem a Górnikiem Zabrze znalazło już swoich nabywców. W poniedziałek ruszamy ze sprzedażą otwartą!

Uwzględniając zgłoszoną na pucharowe derby pojemność stadionu przy ul. Zgody, biletów po pierwszej części przedsprzedaży (adresowanej przede wszystkim do naszych karnetowiczów) zostało już naprawdę niewiele. Sprzedaż otwarta prowadzona będzie od 3 do 5 grudnia. W poniedziałek, wtorek i środę będziemy czekać na Was w godzinach 8:00 – 17:00 w sekretariacie klubu, ale patrząc na tempo rozchodzenia się wejściówek, nie możemy wykluczyć (jest to wręcz bardzo prawdopodobne), że zabraknie ich wcześniej. Dlatego – nie zwlekajcie.

Informujemy, że jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie dwa bilety!

Cena biletu to 20 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). Informujemy, że płatności będzie można dokonać zarówno gotówką, jak i kartą.

Bilet ulgowy przysługuje:
– kobietom
– seniorom powyżej 65. roku życia
– emerytom i rencistom (za okazaniem legitymacji)
– młodzieży uczącej się (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej)

Informujemy, że osoby niepełnosprawne otrzymają darmowe bilety. Mogą po nie zgłaszać się podczas trwania sprzedaży otwartej (3-5 grudnia, 8:00 – 17:00).

Mecz 1/8 finału Pucharu Polski między Rozwojem a Górnikiem rozpocznie się w czwartek, 6 grudnia, o godz. 12:15 na stadionie przy ul. Zgody 28. Do zobaczenia!