Partnerzy


Pizzeria „U Batmana” istnieje na rynku od grudnia 2000 roku. Lokale znajdą Państwo w Radzionkowie, Tarnowskich Górach, Tychach, Katowicach i Chorzowie. To, co nas wyróżnia naszego Partnera spośród innych pizzerii to przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego przepisu ciasto, które wyrabiane jest ręcznie każdego dnia, świeże dodatki i niezwykle aromatyczne przyprawy. Miła i fachowa obsługa, przystępna cena, to tylko niektóre z atutów Pizzerii „U Batmana”.


CODE Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą i montażem specjalistycznych systemów monitoringu. Oprócz tego prowadzi sklep internetowy z komputerowym sprzętem zarówno nowym, jak i poleasingowym. Code pracuje na najlepszym sprzęcie dostosowanym indywidualnie do potrzeb kontrahentów. Gwarantują obsługę na najwyższym poziomie, a w razie problemów profesjonalną pomoc techniczną.


Grupa GO Sport – jeden z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych, jest francuską grupą kapitałową, do której należą 2 marki sklepów sportowych: GO Sport i Courir. Do Grupy GO Sport należy obecnie ponad 350 sklepów sportowych w 5 krajach (Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich). Od 1986r. Grupa GO Sport jest notowana na giełdzie w Paryżu, a od 1990 roku GO Sport należy do Grupy Rallye.