Pierwszy sparing Rozwoju


W środę o godz. 16:00 na sztucznym boisku w Zabrzu-Makoszowach zmierzymy się z trzecioligowymi rezerwami Górnika Zabrze.

Przed Rozwojem pierwszy z serii letnich sparingów. Dziś o godz. 16:00 podopiecznych Tomasza Wróbla, którzy w tym tygodniu wrócili do treningów po miesięcznych urlopach, sprawdzi Górnik II Zabrze. To 7. drużyna poprzedniego sezonu III grupy III ligi (51 pkt w 34 kolejkach). Z zabrzańską młodzieżą mierzymy się sparingowo dość regularnie. W przerwie zimowej sezonu 2020/21 zanotowaliśmy na „Kolejarzu” porażki 0:2 i 0:3, zaś w listopadzie ub. roku – również u siebie – wygraliśmy 1:0 po golu Michała Flaka i było to pierwsze zwycięstwo naszej czwartoligowej drużyny nad rywalem z wyższej klasy rozgrywkowej.

Ten tydzień jest dla Rozwoju intensywny. Na wtorek i czwartek zaplanowano podwójne jednostki treningowe, w hali i na boisku. Prócz sparingu z rezerwami Górnika, czeka nas jeszcze jeden – w sobotę o 11:00 w Bytomiu z trzecioligową Polonią.

Kadra na sparing w Zabrzu: Bartosz Golik, Jan Adamiec, Piotr Barwiński, Tomasz Wroza, Dawid Ciszewski, Szymon Jarek, Patryk Gembicki, Mikołaj Holeczek, Jakub Haładyń, Oliwier Kwiatkowski, Wojciech Bielec, Olaf Baranowicz, Jakub Myśliwczyk, Mateusz Draga, Robert Woźniak, Fabian Cieślar, Cezary Ziarkowski, Daniel Kaletka, Maksymilian Zieliński, Igor Rogowski.

Górnik II Zabrze – Rozwój Katowice
lato 2022 – sparing nr 1
środa, 13 lipca, godz. 16:00, sztuczne boisko w Zabrzu-Makoszowach, ul. Jaskółcza

foto: administrator