Obóz stacjonarny – półkolonie Katowice – ferie 2022

  • jesteś w:
  • Strona główna
  • Obóz stacjonarny – półkolonie Katowice – ferie 2022


OBOZY SPORTOWE AKADEMII PIŁKARSKIEJ ROZWÓJ KATOWICE – ZIMA 2022


FORMA: OBÓZ STACJONARNY – PÓŁKOLONIE

DATA: 14.02.2022-18.02.2022

MIEJSCE: KATOWICE – HALA SZKOŁA MIKOŁOWSKA

DRUŻYNY: F2-2014, GPS 

OFERTA: ZOBACZ


OBOWIĄZKOWE DOKUMENTY:

KARTA OBOZOWA POBIERZ

Plik jest edytowalny, można wypełnić elektronicznie lub wydrukować i wypełnić ręcznie. Należy wypełnić punkt II (podświetlone pola) oraz tabelę na końcu drugiej strony (podświetlone pola), wydrukować, podpisać i dostarczyć trenerowi lub do biura Akademii do dnia 11.02.2022. W zakresie szczepień można wypełnić kartę we wskazanym miejscu lub dołączyć kopię karty szczepień syna.

OŚWIADCZENIE COVID POBIERZ

Należy wydrukować, wpisać imię i nazwisko syna oraz podpisać i dostarczyć trenerowi lub kierownikowi półkolonii w dniu rozpoczęcia obozu tj. 14.02.2022. 


Udział w obozie jest dobrowolny. Każdemu zawodnikowi wskazanych wyżej grup treningowych w systemie Sport BM wygenerowana została opłata. Osoby niezainteresowane udziałem w obozie prosimy o zignorowanie opłaty. Osobom, które nie wezmą udziału w obozie płatność zostanie anulowana w dniu 14.02.2022.  


Formą zapisu na obóz jest wpłacenie pełnej opłaty w terminie 10.02.2022 za pomocą systemu Sport BM lub na konto Akademii. Istnieje możliwość rezygnacji w udziału w obozie z gwarancją pełnego zwrotu kosztów po dokonaniu wpłaty pod warunkiem zgłoszenia rezygnacji w formie pisemnej (wiadomość o rezygnacji na adres e-mail: klub@rozwoj.info.pl) najpóźniej do dnia 10.02.2022 oraz w przypadku wystąpienia obowiązkowej izolacji lub kwarantanny zawodnika w dowolnym terminie.


Istnieje możliwość zapłaty za obóz bonem turystycznym [do 500,00 zł/dziecko]

Aby zapłacić bonem należy wysłać na adres: a.kurpanik@rozwoj.info.pl: imię, nazwisko i rocznik dziecka, kod obsługi płatności (składa się z 16 znaków) i numer telefonu rodzica. W ciągu kilku dni pracownik klubu skontaktuje się celem zatwierdzenia płatności kodem sms.


Ze względu na sytuację epidemiczną organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu, a także odwołania obozu.

W przypadku odwołania obozu cała kwota wpłacona przez rodziców podlega zwrotowi w pełnej wysokości.