Obozy stacjonarne w Akademii Piłkarskiej Rozwoju


Za nami pierwszy z dwóch turnusów obozów stacjonarnych organizowanych przez Akademię Piłkarską Rozwoju Katowice.

Zbiórka o 8:00, a zakończenie dnia – o 16:00. W tym czasie dwa treningi piłkarskie, trening judo, zajęcia motoryczne, zabawy integracyjne, wizyta zawodników I drużyny i atrakcje, obiad oraz podwieczorek. W takim rytmie przebiegał w minionym tygodniu pierwszy turnus obozów stacjonarnych organizowanych przez Akademię Piłkarską Rozwoju Katowice. Odbywał się on w hali przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 na ul. Mikołowskiej, a adresowany był do zawodników z roczników 2012 i 2013, nad którymi czuwali trenerzy Szymon Hojeński, Piotr Barwiński i Maciej Radziejewski. Treningi judo prowadziła Karolina Szumilas.

W ramach integracji i atrakcji, młodzi zawodnicy naszej Akademii zaliczyli wyjście do Parku Kościuszki, wizytę w Parku Trampolin czy pokaz oraz warsztaty freestyle’u piłkarskiego pod okiem Pawła Skóry.

Drugi turnus obozów stacjonarnych rozpoczyna się w tym tygodniu. Tym razem uczestniczyć w nim będą chłopcy z roczników 2010 i 2011, za których odpowiadać będą Karolina Szumilas (judo), Katarzyna Trejtowicz (gimnastyka) oraz trenerzy naszych orlików Paweł Kwiatkowski i Karol Kurzaczek.

foto: Wiktoria Michalska