
Antoni Starzyk, zawodnik Akademii Piłkarskiej Rozwoju rocznika 2014, został powołany do reprezentacji Śląskiego ZPN U-12 na konsultację szkoleniową. Odbędzie się 19 maja na obiektach OSiR „Skałka” w Świętochłowicach, a poprzedzać będzie IV edycję Turnieju Młode Talenty. Rozegrany zostanie w dniach 24-25 maja w czeskim Trzyńcu, z udziałem reprezentacji Śląska, Małopolski oraz czeskiego Moravskoslezky Krajski Fotbalowy Svaz i słowacki Stredoslovensky Futbalovy Zvaz.
Antkowi gratulujemy powołania i życzymy powodzenia!
