Pożegnaj z nami rok. Na Legionovię za złotówkę!


trybuny-zgody-zs-news

Przed ostatnim tej jesieni meczem o ligowe punkty przy Zgody 28 nasz klub przygotował dla kibiców promocyjne ceny biletów.

Ufff… Szalony był to – a w zasadzie nadal jest – dla nas rok 2016. Najpierw – gra w roli gospodarza przy ul. Bukowej, walka o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, a potem powrót do drugiej ligi – i na nasz stadion przy Zgody 28 zarazem. W niej Rozwojowi wiedzie się póki co ze zmiennym szczęściem, na półmetku rozgrywek legitymuje się 17-punktowym dorobkiem, ale jedno trzeba podopiecznym Mirosława Smyły oddać – przed własną publicznością nie zawodzą i mają w roli gospodarza serię pięciu meczów bez porażki.

W sobotę rozegramy pierwsze spotkanie rundy rewanżowej – a zarazem ostatnie w tym roku kalendarzowym na własnym stadionie. Chcemy pożegnać ten rok na jak najbardziej wypełnionych trybunach, na których w ostatnich tygodniach panuje jeszcze lepsza niż zwykle atmosfera. Dlatego na Legionovię nasz klub przygotował specjalną ofertę biletową dla kibiców.

Koszt wejściówek ulgowych i normalnych wyniesie symboliczną złotówkę. Niepełnosprawni oraz dzieci do lat 13. wejdą na stadion za darmo. Przypominamy, że do kupna biletu nie jest niezbędna karta kibica, a jedynie dokument tożsamości. Darmowy wstęp mają też wsztyscy nasi karnetowicze z rundy jesiennej, których karta kibica po prostu zostanie nieodpłatnie doładowana na mecz z Legionovią. Zapraszamy na Zgody!

Rozwój Katowice – Legionovia
18. kolejka II ligi
sobota, 19 listopada, godz. 13:00, stadion przy ul. Zgody 28

foto: Marta Kołodziejczyk