Przedostatni letni sparing Rozwoju


W sobotę o 10:00 na boisku MOSiR „Kolejarz” zmierzymy się ze Śląskiem Świętochłowice.

Będzie to letni sparing Rozwoju nr 4 – a pierwszy rozegrany w Katowicach. Wcześniej podopieczni Tomasza Wróbla pokonali Raków II Częstochowa (2:1), MKS Władysławowo (5:1) i Lechię II Gdańsk (3:0). Dwa ostatnie rozegraliśmy na zgrupowaniu w Cetniewie. Po powrocie znad Bałtyku drużyna do wtorku miała wolne, wspólne treningi wznowiła w środę.

Każdy z dotychczasowych letnich rywali Rozwoju był czwartoligowcem. Taki status ma też Śląsk Świętochłowice, z którym walczyć będziemy w nowym sezonie o punkty. Świętochłowiczanie to 12. drużyna poprzedniego sezonu I grupy IV ligi śląskiej. W rundzie jesiennej zagramy z nimi na wyjeździe w 7. kolejce (18 września).

Dodajmy, że w sobotę poznamy też rywala w II rundzie Pucharu Polski podokręgu Katowice. 7 sierpnia, już za tydzień, zmierzymy się ze zwycięzcą pary Grunwald Halemba – Podlesianka Katowice. Powoli kończy się zatem okres przygotowawczy i etap sparingów. Za tydzień – Puchar Polski, a za dwa tygodnie – ligowa inauguracja w Jaworznie ze Szczakowianką!

Rozwój Katowice – Śląsk Świętochłowice
letni mecz kontrolny nr 4
sobota, 31 lipca, godz. 10:00, MOSiR „Kolejarz”, ul. Alfreda 1

foto: administrator