Przekaż 1,5% podatku na Akademię Piłkarską Rozwój


Klub Sportowy Rozwój Katowice zachęca wszystkich sympatyków, członków Akademii, kibiców oraz wszystkich chętnych do wspierania Akademii poprzez akcję przekazania 1,5% podatku dla Rozwoju.

Rozliczając się z rocznych dochodów z Urzędem Skarbowym za ubiegły 2023 rok wszyscy mamy możliwość przekazania 1,5% podatku z naszych dochodów na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Klub Sportowy Rozwój Katowice akcję „Przekaż 1,5% podatku na rzecz Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice” prowadzi za pośrednictwem fundacji Młodzi-Młodym, z którą podpisał stosowną umowę.

Aby przekazać 1,5% podatku na rzecz Klubu Sportowego Rozwój Katowice należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-37):
1. W pozycji 147 (numer KRS) wpisać: 0000270261
2. W pozycji 148 (wnioskowana kwota) wpisać: kwotę 1,5% wyliczonego podatku (1,5% kwoty z pozycji 137)
3. W pozycji 149 (cel szczegółowy 1,5%) wpisać: ROZWÓJ 55

Ponadto można, ale nie trzeba:
4. W pozycji 150 (wyrażam zgodę): zaznaczyć zgodę na przekazanie fundacji i klubowi następujących danych: imię, nazwisko, adres i kwota 1,5%

W przypadku pytań lub wątpliwości biuro Akademii udziela wszelkich informacji ws. akcji.

Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że cały dochód klubu z akcji „Przekaż 1,5% na rzecz Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice” przeznaczony będzie, podobnie jak w latach poprzednich na cele działalności drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice.

Za 2022 rok Akademia Piłkarska Rozwoju Katowice dzięki odpisom 1,5 procenta podatku uzbierała rekordową kwotę 35.963,01 zł! Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie!

grafika: Patryk Namysło/PN Graphic/instagram.com/pn_graphic