Rozwój pogratulował ŁKS-owi awansu


rozwoj pogratulowal lks-owi marcin nowak kamil juraszek tb news

Tuż przed pierwszym gwizdkiem sobotniego meczu na murawie doszło do miłej uroczystości.

Rozwój pogratulował ŁKS-owi wywalczonego awansu do Nice 1 Ligi. W imieniu naszego klubu dokonał tego wiceprezes Marcin Nowak, składając na ręce kapitana zespołu z Łodzi, Kamila Juraszka, bukiet kwiatów oraz pamiątkowy list gratulacyjny. Oto jego treść:

W związku z uzyskanym awansem do pierwszej ligi Zarząd Klubu Sportowego Rozwój Katowice pragnie złożyć Zarządowi Łódzkiego Klubu Sportowego, piłkarzom, pracownikom Klubu oraz wszystkim sympatykom serdeczne gratulacje z uzyskanego wyniku sportowego, a także życzyć sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywkowym w sezonie 2018/2019.

Przypomnijmy, że ŁKS promocję na zaplecze ekstraklasy przypieczętował przed tygodniem, pokonując u siebie Siarkę Tarnobrzeg 4:2. Łodzianie opuszczają drugą ligę po raptem jednym sezonie. Jako beniaminek, na kolejkę przed końcem rozgrywek plasują się na pozycji wicelidera, mając na koncie tyle samo (62) punktów co GKS 1962 Jastrzębie. ŁKS sezon zakończy domowym meczem ze zdegradowaną już Legionovią, jastrzębianie podejmą również niemającą już szans na utrzymanie Gwardię Koszalin.

– Widzimy, jak układają się wyniki. Walczymy o to, by wygrać drugą ligę – przyznał trener łodzian, Jacek Janowski, na konferencji prasowej po zwycięstwie (2:0) przy Zgody 28.

foto: Tomasz Błaszczyk