Sparing: Odra II Opole – Rozwój 0:4


r

Po czterech golach Oliwiera Kwiatkowskiego pokonaliśmy czwartoligowe rezerwy Odry Opole, notując pierwsze sparingowe zwycięstwo w letnim okresie przygotowawczym.

Po czterech bramkach Oliwiera Kwiatkowskiego nasz zespół odniósł pierwsze zwycięstwo w letnim okresie przygotowawczym. Wcześniej rywalizowaliśmy z trzecioligowcami, ulegając Górnikowi II Zabrze, a remisując z Polonią Bytom i Gwarkiem Tarnowskie Góry. Teraz zagraliśmy z rezerwami Odry Opole, czwartoligowymi, wzmocnionymi trzema zawodnikami z kadry pierwszoligowego zespołu.

Przewaga podopiecznych Tomasza Wróbla na boisku Centrum Sportu w Opolu nie podlegała dyskusji, a okazji stworzyliśmy na znacznie więcej niż cztery trafienia, rewanżując się za zimową porażkę na tym samym boisku 2:3. Wygraliśmy zdecydowanie mimo problemów kadrowych, braku kontuzjowanych Jakuba Haładynia, Daniela Kaletki i Jakuba Myśliwczyka, a także Wiktora Skrocha, będącego blisko przenosin do Jagiellonii II Białystok.

Teraz przed Rozwojem zgrupowanie we Władysławowie na obiektach COS Cetniewo, gdzie ruszymy z piątku na sobotę. Na miejscu zagramy sparingi z Bytovią i Lechią Gdańsk U-19.

Protokół meczowy
letni sparing nr 4
środa, 27 lipca, godz. 18:00, Centrum Sportu w Opolu

Odra II Opole – Rozwój Katowice 0:4 (0:2)
0:1 – Kwiatkowski 16′ (asysta Woźniak)
0:2 – Kwiatkowski 23′ (asysta Gembicki)
0:3 – Kwiatkowski 81′ (asysta Gembicki)
0:4 – Kwiatkowski 87′ (asysta Baranowicz)

Rozwój Katowice: Golik – Wroza, Barwiński, Flak, Ciszewski, Baranowicz, Ziarkowski, Rogowski, Kwiatkowski, Woźniak, Gembicki oraz Adamiec, Draga, Zieliński, Jarek, Cieślar, Bielec.
Trener Tomasz Wróbel.

foto: administrator