Sponsorzy


miasto katowice Urząd Miasta Katowice miasto położone w południowej Polsce stolica województwa śląskiego główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni. Z Klubem Sportowym Rozwój Katowice współpracują głównie Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Katowice oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice a także jednostka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.


Węglokoks S.A. to silna marka zrzeszająca przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego, energetycznego i logistycznego. Operator handlowy – eksporter, importer, trader węgla energetycznego – oraz logistyczny. Wśród polskich i zagranicznych kontrahentów marka Węglokoks od ponad 66 lat jest synonimem rzetelności i najwyższej jakości. Węglokoks S.A., stojący na czele prężnie działającej Grupy Kapitałowej, jest jedną z największych firm w województwie śląskim, która kładzie nacisk na innowacyjność i nowe technologie.


wysowianka Uzdrowisko Wysowa S.A. producent Wysowianki, znajduje się w niewielkiej miejscowości Wysowa Zdrój położonej w zachodniej części Beskidu Niskiego, 4 km od granicy ze Słowacją. Łagodny i korzystny mikroklimat oraz czystsze, górskie powietrze sprawiają, że Uzdrowisko Wysowa S.A. od lat cieszy się renomą wśród kuracjuszy i wczasowiczów.


nike_sponsor Nike Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założone w 1964 roku w Washington County jako Blue Ribbon Sports przez Billa Bowermana i Philipa Knighta, który do 2004 był prezesem koncernu. Jej nazwa pochodzi od greckiej bogini Nike.


kraksport_strona Firma Kraksport Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie istnieje od 1995 r. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej renomowanych marek Nike, Adidas czy Puma. Przez prawie 20 lat zaopatrują w obuwie, sprzęt oraz stroje sportowe – kluby sportowe, organizacje, zrzeszenia, szkoły, szkółki piłkarskie, odbiorców hurtowych oraz detalicznych.


bodymente Centrum Rehabilitacji BodyMente to miejsce skupiające najlepszych specjalistów z zakresu rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, ortopedii, dietetyki. Głównym celem pracy Centrum Rehabilitacji jest leczenie urazów, kontuzji i dysfunkcji ciała.Terapia opiera się na odpowiednio dobranej formie ruchu, zabiegach fizykoterapeutyczne oraz właściwym poziomie aktywności fizycznej.


on_clinic On Clinic jest prywatną lecznicą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i osiągnięciami, która posiada wszystkie standardy wymagane w Unii Europejskiej. Oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług leczniczych oraz diagnostycznych wielu dziedzinach medycyny. Opiera się na sprawdzonych metodach leczenia, profesjonalizmie oraz cennej praktyce wysokiej klasy specjalistów.


hanga_ubezpieczenia_logo Hanga Ubezpieczenia i Leasing to firma z Katowic z 20 letnim doświadczeniem. Zespół  Brokerów Finansowych  Hangi specjalizuje  się w obsłudze firm i korporacji. Jako największy pośrednik w Katowicach możemy zaoferować najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia i leasingu oraz najmu długoterminowego dla flot samochodowych  i firm transportowych .


madartech_logo Firma Madartech, znajdująca się w Tychach, to oficjalny dealer Husqvarna. Oferuje bogaty wybór produktów Husqvarna oraz szeroki zakres usług serwisowych. Jej pracownicy posiadają wszechstronną wiedzę o produktach, dlatego służą profesjonalnym doradztwem i radą.


husqvarna_logo Produkty Husqvarny spełniają wysokie wymagania profesjonalistów, dotyczące niezawodności, wydajności oraz łatwości użytkowania. Oferta firmy Madartech obejmuje pilarki, wycinarki i wykaszarki, nożyce do żywopłotu, kosiarki, specjalistyczne maszyny do pielęgnacji trawników, Ridery i mini ciągniki, a także osprzęt i sprzęt ochronny.