System sport.bm.pl


Akademia Piłkarska Rozwoju Katowice jako kolejny klub w Polsce od kilku tygodni działa w systemie sport.bm.pl. Trenerzy i blisko 300 zawodników jest już w systemie, a kolejni nasi młodzi adepci piłki nożnej w najbliższym czasie zostaną zarejestrowani. Dzięki systemowi i aplikacji trenerzy przy współudziale Kierownika Technicznego Akademii ustalają terminy treningów, uzupełniają dane zawodników oraz szkoleniowców. Intuicyjny i prosty w obsłudze system pozwala tworzyć i zmieniać plan zajęć, zakładać konta zawodników i trenerów oraz komunikować się z nimi na bieżąco. Rodzice zawodników trenujących w Akademii również posiadają wiele korzyści m.in. wygodne regulowanie składek.

Sport.bm.pl – to narządzie informatyczne do kompleksowego zarządzania obiektem, klubem lub akademią sportową. Łączy w sobie elementy przydatne dla trenerów, zawodników, rodziców oraz kierownictwa.

Do głównych atutów systemu sport.bm.pl należą między innymi: oszczędność czasu, w szczególności dla trenerów, ekspresowa komunikacja dla wszystkich zainteresowanych biuro – trener – zawodnik – rodzic – sympatyk, skuteczność przekazywania informacji, ciągły dostęp do bieżących i historycznych danych, aktualny kalendarz, wgląd rodzica w zajęcia i aktywności dziecka, kompleksowe zarządzanie płatnościami.