Trener GKS-u Bełchatów: Trudno powiedzieć coś dobrego


pawlak belchatow wiosna 2018 mk news

Komentarz Mariusza Pawlaka po porażce przy Zgody 28.

– Z pewnością trudno powiedzieć coś dobrego, jeśli przegrywa się spotkanie. Czekaliśmy bardzo na rozpoczęcie, inaugurację tej rundy. Już przed tygodniem nie udało się to na naszym stadionie, choć byliśmy na to przygotowani. Teraz spodziewaliśmy się, że przyjedziemy na teren, który może okazać się dla nas ciężki. Taki był dla obu zespołów. Im dłużej, tym bardziej było widać, że oba zespoły skupiają się na obronie, niepopełnieniu prostego błędu, mogącego spowodować stratę bramki.

– My wyszliśmy z tego gorzej. Mój zawodnik mógł przerwać tę akcję. ta decyzja zadecydowała o tym, że niestety przegrywamy. To boli. Wiem, że moi zawodnicy chcieli wygrać, chcieliśmy dobrze wejść w tę rundę. Takie porażki się zdarzają. Wyciągniemy wnioski.

– Początek meczu był taki, że po naszych stratach gospodarze mogli zdobyć dwie bramki. Potem zaczęliśmy grać zdecydowanie lepiej, stwarzać sobie sytuacje. Dzisiejsze boisko nie było sprzymierzeńcem dla nikogo. Niestety, wracamy bez punktów i jest nam bardzo przykro. Gratuluję gospodarzom zwycięstwa.

foto: Marta Kołodziejczyk