W niedzielę festyn na Rozwoju, drobne zmiany w programie


monka_golik_przedszkole_tbla

Przypominamy, że w niedzielę o godz. 15:00 drużyna Rozwoju Katowice zmierzy się przy Zgody ze Śląskiem Wrocław w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-15. Przed meczem zapraszamy wszystkich na festyn rodzinny, w czasie którego dostępny będzie grill, nie zabraknie gier i zabaw piłkarskich oraz innych atrakcji.

Mecz rozpocznie się o godz. 15:00, ale na nasz festyn, organizowany wspólnie z Miejskim Domem Kultury Ligota, zapraszamy znacznie wcześniej – bo już o 11:00!

Z myślą o najmłodszych, przez cztery godziny przy Zgody będzie wodzirej oraz animatorki. Czas będzie można spędzić na sportowo, próbując swych sił na ściance wspinaczkowej czy korzystając z dmuchanych zjeżdżalni. Będzie też coś na ząb. Przy Zgody stanie food truck z lodami, goframi i innymi słodkościami. Przez cały czas trwania festynu czynny będzie grill, a nie jak wcześniej informowaliśmy food truck z przekąskami.

W niedzielę zabraknie także stoiska medycznego, o którym informowaliśmy wcześniej i wspominaliśmy na plakatach promujących imprezę.

W trakcie imprezy będzie można spotkać zawodników seniorskiej drużyny naszego klubu. Będzie możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia czy przybicia tzw. piątki.

Wiele atrakcji będzie czekać głównie na dzieci. Będą gry i zabawy piłkarskie z nagrodami, dmuchane zjeżdżalnie i malowanie twarzy. Wszyscy uczestnicy festynu będą mogli wziąć udział w loterii fantowej, w której będzie można wygrać mnóstwo nagród, m.in. wejściówki na mecze Rozwoju, piłkarskie gadżety i wiele innych.

Zapraszamy całe rodziny, zawodników naszej Akademii, ale i najmłodszych kibiców Rozwoju. Do zobaczenia w niedzielę przy Zgody!

plakat_fest_pngo

foto: Tomasz Błaszczyk
plakat: Patryk Namysło/PN Graphic