Ważne informacje organizacyjne dla kibiców – sezon 2017/2018


pilka_

Przedstawiamy ważne informacje organizacyjne dla kibiców.

WSTĘP NA STADION
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że w sezonie 2017/2018 wszystkie spotkania II ligi na stadionie przy ulicy Zgody 28 będą miały charakter imprez niemasowych. Wstęp na mecze przy Zgody będzie możliwy na podstawie papierowego karnetu (wraz z dokumentem tożsamości) lub biletu zakupionego w dniu meczu w kasie. WSZYSTKIE PLASTIKOWE KARTY KIBICA ZAKUPIONE PRZEZ NASZYCH KIBICÓW W POPRZEDNICH SEZONACH ZOSTAJĄ DEZAKTYWOWANE! Dla kolekcjonerów mogą stać się jednak cenną pamiątkową. O terminie sprzedaży oraz cenach karnetów na rundę jesienną sezonu 2017/2018 będziemy informować w kolejnych newsach.

ZAKUP WEJŚCIÓWEK
Przedsprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2017/2018 prowadzona będzie od 1 sierpnia (wtorek) do 3 sierpnia (czwartek) w sekretariacie w budynku klubowym od godziny 8:00 do 18:00. Do zakupu karnetu wymagany jest dokument tożsamości lub/i inny dokument uprawniający do zniżki (np. legitymacja szkolna/studencka, legitymacja ZUS) do biletu nie.

PRZED KAŻDYM MECZEM KASY ZOSTANĄ OTWARTE GODZINĘ PRZED MECZEM. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE NA STADION ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA KOLEJEK.

NIE PŁAĆ ZA BILET DWA RAZY
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że opuszczenie stadionu (np. w przerwie meczu) spowoduje konieczność zakupu drugiego biletu. Ponadto zaznaczamy, że dla wszystkich kibiców na terenie obiektu zostało przygotowane stoisko cateringowe. Będzie można na nim zakupić przekąski, napoje, piwo, a także klubowe gadżety – m.in. smycze (10 zł).

ILE TO KOSZTUJE?
Ceny biletów pozostają bez zmian. Bilet normalny – 10 zł, bilet ulgowy – 5 zł. Ponadto zachęcamy kibiców do nabywania karnetów na jesienne drugoligowe mecze przy ul. Zgody 28 w przedsprzedaży. Ceny już od 30 zł!

Zakup karnetu na jesienne mecze Rozwoju rozgrywane przy ul. Zgody 28 w przedsprzedaży niesie ze sobą szereg korzyści!
– koszt karnetu ulgowego to zaledwie 30 zł, normalnego – 60 zł
– biorąc pod uwagę cenę pojedynczych biletów, oznacza to w praktyce obejrzenie trzech meczów za darmo!
– oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas, nie musząc przed kolejnymi spotkaniami martwić się o kupno biletu.

Karnety i bilety ulgowe na nową rundę przysługują: kobietom, dzieciom (powyżej 13 roku życia), uczniom i studentom (do 26 roku życia), seniorom (powyżej 65 roku życia) oraz emerytom i rencistom (poniżej 65 roku życia). Młodzież do lat 13 wchodzi na mecze Rozwoju za darmo.

WEJŚCIE NA OBIEKT
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że wyniku decyzji Wydziału Bezpieczeństwa PZPN oraz Policji całkowicie z użytku dla kibiców wyłączona została brama obiektu przy ulicy Zgody 28 (obok budynku klubowego). W związku z tym dla kibiców udostępnione będą dwie bramy (od strony Zakładowego Domu Kultury i od ulicy Załęskiej). Informujemy, że ze względu na wytyczne PZPN i Policji bramą obok budynku klubowego wpuszczani będą jedynie zawodnicy, sędziowie, delegat, obserwator, służby, media oraz goście VIP.

GDZIE ZAPARKOWAĆ?
Informujemy, że z użytku dla kibiców wyłączony będzie parking klubowy (zgodnie z wytycznymi przeznaczony będzie dla zawodników, sędziów, delegata, obserwatora, służb, mediów oraz gości VIP), a PARKING DLA KIBICÓW ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE OBOK DOMU KULTURY PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM DLA KIBICÓW I KASY NR 2.

KONTAKT
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu: (32) 208-58-44.

Początek piątkowego meczu o godz. 17:00. Do zobaczenia na Zgody!

foto: Szymon Kępczyński