Wysowianka znów gra z Rozwojem!


wysowianka_sk

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wysowianka naturalna woda mineralna po raz kolejny dołączyła do grona sponsorów naszego klubu. Firma z Beskidu Niskiego będzie wyłącznym dostawcą wody mineralnej dla pierwszej drużyny i zespołów młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice.

Przypomnijmy, że Wysowianka wspierała nasz klub w sezonie 2016/2017, gdy nasza drużyna występowała na zapleczu ekstraklasy.

Do grudnia 2019 Wysowianka będzie wyłącznym dostawcą wody mineralnej dla pierwszej drużyny Rozwoju oraz zespołów młodzieżowych.

Uzdrowisko Wysowa S.A. producent Wysowianki, znajduje się w niewielkiej miejscowości Wysowa Zdrój położonej w zachodniej części Beskidu Niskiego, 4 km od granicy ze Słowacją. Łagodny i korzystny mikroklimat oraz czystsze, górskie powietrze sprawiają, że Uzdrowisko Wysowa S.A. od lat cieszy się renomą wśród kuracjuszy i wczasowiczów. Jednak największym jego bogactwem są podziemne złoża naturalnych wód mineralnych Wysowianki z jodem, Wysowianki Zdrój oraz leczniczych wód mineralnych Henryka, Józefa i Franciszka, każda na inną dolegliwość.

Wysowianka Zdrój to woda mineralna na którą stawia Rozwój Katowice, o zawartości składników mineralnych w przedziale poniżej 1000 mg/l. Jest doskonała zarówno do codziennego spożycia jak i również podczas treningu. Można ją pić w dowolnej ilości, gdyż nie wypłukuje z organizmu składników mineralnych i nie narusza dzięki temu ich bilansu w organizmie. Ma świetny smak i bardzo dobrze gasi pragnienie.

Dziękujemy za okazane zaufanie a naszych kibiców zachęcamy do zakupu produktów marki Wysowianka!

wysowianka3

foto: SK