Zmiana wysokości składki członkowskiej


Przekazujemy informację Zarządu o zmianie wysokości składki członkowskiej oraz kilka informacji organizacyjnych.

W nawiązaniu do komunikatu przekazanego w czerwcu 2019 roku uprzedzającego o zmianie wysokości składki członkowskiej począwszy od września 2019 roku, pragniemy poinformować, że wysokość składki członkowskiej ulega zmianie z dotychczasowych 60 zł miesięcznie na 80 zł miesięcznie. Prosimy zwrócić uwagę przy wykonywaniu płatności we wrześniu i kolejnych miesiącach oraz ewentualną korektę bankowych zleceń stałych. Zmiana wysokości składki, która dotychczas była najniższa pośród śląskich akademii piłkarskich pozwoli wraz z innymi równolegle podejmowanymi działaniami ustabilizować trudną sytuację finansową klubu. Składki członkowskie w całości przeznaczane są na finansowanie działalności Akademii Piłkarskiej.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do sztabu szkoleniowego Akademii Piłkarskiej dołączyli współpracujący dotychczas z pierwszą drużyną klubu trenerzy Tomasz Wróbel, Rafał Bosowski i Marek Kolonko oraz Seweryn Gancarczyk istotnie wzmacniając jakościowo oraz ilościowo kadrę szkoleniową.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami w pełni zabezpieczona została baza treningowa na treningi i mecze Akademii Piłkarskiej. Zajęcia odbywają się na obiektach miejskich OS MOSiR Kolejarz (roczniki 2001-2006 oraz 2009), OS MOSiR Kostuchna (roczniki 2007-2008), AWF Katowice – Orlik (roczniki 2010-2011) oraz OS MOSiR Orlik Bugla (roczniki 2012-2013 i grupy naborowe wszystkich roczników). Harmonogramy zajęć dostępne są u trenerów, wprowadzane są przez nich w systemie Sport BM, a już w najbliższych dniach dostępne będą także na stronie internetowej klubu www.rozwoj.info.pl

W uzupełnieniu informacji dotyczących infrastruktury sportowej pragniemy poinformować, że klub uzyskał od Miasta Katowice pisemną deklarację przeznaczenia nowo budowanego miejskiego obiektu sportowego przy ulicy Asnyka w Katowicach-Piotrowicach dla Akademii Rozwoju Katowice. Planowany termin ukończenia inwestycji to 2021 rok. Od 1 października 2019 roku siedziba klubu zlokalizowana będzie w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach przy ulicy Mikołowskiej 131 (sekretariat, księgowość, biuro zarządu i akademii), trenerzy będą do Państwa dyspozycji na obiektach treningowych.

Pragniemy zaznaczyć, że w IV kwartale 2019 roku planowane są spotkania przedstawicieli Zarządu z każdą z grup Akademii podczas których omówione zostaną bieżące sprawy sportowe, organizacyjne i finansowe oraz wysłuchane zostaną Państwa uwagi, opinie i propozycje w zakresie funkcjonowania klubu.

Szanowni Państwo, jeżeli życzą sobie Państwo dodatkowych informacji, mają pytania w powyższych kwestiach jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dane do kontaktu: Marcin Nowak, Wiceprezes Zarządu, tel. 793-480-067, e-mail: m.nowak@rozwoj.info.pl.