ZMUW Engineering sponsorem Akademii Piłkarskiej Rozwoju!


zmuw_engineering

Zarządy Klubu Sportowego Rozwój Katowice oraz ZMUW Engineering podpisały umowę, na mocy której firma ZMUW Engineering S.A. została sponsorem Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice. 

ZMUW Engineering S.A. posiadają 130 letnie tradycje przemysłowe. Firma została założona w 1883 roku i początkowo działała w branży hutniczej oraz zajmowała się produkcją lin i drutów.

Od 1945 roku firma produkuje wyroby dla potrzeb górnictwa, a od lat pięćdziesiątych specjalizuje się w zakresie produkcji osprzętu wiertniczego i narzędzi wiertniczych. Ponadto ZMUW Engineering S.A. zajmuje się produkcją powierzchniowych wiertnic obrotowych o napędzie i sterowaniu hydraulicznym, wiertnic dołowych przeznaczonych do wierceń geologiczno-poszukiwawczych oraz do wykonywania odwiertów odwadniających i odgazowujących w podziemiach kopalni. Firma ZMUW Engineering S.A. oferuje szeroką gamę usług obróbki blach, obejmującą laserowe wycinanie, gięcie na prasie krawędziowej, spawanie.

W 2011 i 2012 firma dwukrotnie uzyskała tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju Województwa Śląskiego za wprowadzenie nowych i unowocześnionych wyrobów na rynek górniczy. Z kolei w relacjach biznesowych firma dwukrotnie w latach 2011 i 2012 została wyróżniona tytułem Geparda Biznesu.

Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie!

Zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony internetowej naszego partnera: www.zmuw.eu.