
W piątkowym meczu z Podlesianką Katowice trener Rafał Bosowski po raz 100. poprowadził Rozwój na poziomie IV ligi śląskiej.
Wywalczył z naszym zespołem miejsce na poziomie nowej, jednogrupowej IV ligi śląskiej, na którym utrzymujemy się do dziś, wprowadzając przy tym szeroką ławą kolejnych nastoletnich wychowanków Akademii Piłkarskiej Rozwoju.
Trenerze, gratulujemy setki i życzymy wytrwałości w pracy dla naszego Klubu!

