Sponsoring


Oferta sponsoringowa Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice to propozycja współpracy, na którą składają się przedstawiona w skondensowanej formie informacja o Akademii, prezentacja wybranych form reklamy wraz z danymi liczbowymi, wyciąg z badań ekwiwalentu reklamowego klubu, prezentacja pakietów sponsorskich wraz z  zestawieniem tabelarycznym oraz wzór umowy i informacja RODO.


Chcesz dołączyć do grona sponsorów Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice?
Napisz lub zadzwoń!

Marcin Nowak – Wiceprezes Zarządu
tel: 32/252-43-42, kom: 793-480-067
e-mail: m.nowak@rozwoj.info.pl

SPONSOR PUBLICZNY AKADEMII PIŁKARSKIEJ ROZWÓJ KATOWICE

miasto katowice Urząd Miasta Katowice miasto położone w południowej Polsce stolica województwa śląskiego główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni. Z Klubem Sportowym Rozwój Katowice współpracują głównie Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Katowice oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice a także jednostka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

SPONSOR AKADEMII PIŁKARSKIEJ ROZWÓJ KATOWICE

Lokal szwedzkiej sieci zlokalizowany jest w Katowicach przy ulicy Kościuszki 249 (Rondo w Piotrowicach) – dokładnie kilometr od ulicy Asnyka 27, czyli nowej siedziby Rozwoju. Max Premium Burgers wywodzi się ze Szwecji. Pierwszy lokal powstał w 1968 roku w górniczym miasteczku Gällivare blisko koła podbiegunowego. Twórcom od początku przyświeca założenie, by angażować się w życie społeczności lokalnych, być blisko Gości. Restauracja w Katowicach to czwarty lokal Max Premium Burgers w województwie śląskim (po Świętochłowicach, Tychach i Jastrzębiu-Zdroju) i dwudziesty w Polsce.

SPONSOR AKADEMII PIŁKARSKIEJ ROZWÓJ KATOWICE

Smart Gym to sieć innowacyjnych klubów fitness, które od 2016 roku powstają w kolejnych miastach województwa śląskiego. Wszystkie placówki spełniają realne potrzeby swoich klientów, oferując najwyższej jakości sprzęt na powierzchniach znacznie przekraczających 1,000 m2. Jesteśmy polską marką, która w 100% finansowana jest z polskiego kapitału. Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczenia klubów Fitness Platinium®, największej obecnie sieci klubów fitness w Krakowie (9 placówek). Wiemy, co jest niezbędne, żeby każdy trening przynosił satysfakcję, a nasi Klubowicze chcieli do nas wracać 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

SPONSOR AKADEMII PIŁKARSKIEJ ROZWÓJ KATOWICE

ADS Systems to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, dostarcza mu elektroniczne systemy bezpieczeństwa w postaci zaawansowanych i nowoczesnych technologii. Oferta firmy obejmuje takie dziedziny jak: systemy telewizji przemysłowej HD, systemy telewizji przemysłowej IP, systemy sygnalizacji włamani i napadu, systemy kontroli dostępu, systemy domofonowe i videodomofonowe, systemy przeciwpożarowe i oddymiania, rozwiązania sieciowe oraz WiFi. Firma specjalizuje się w systemach telewizji przemysłowej megapikselowej IP, której asortyment jest ciągle poszerzany o nowe produkty wysokiej jakości.

PRZYJACIELE AKADEMII PIŁKARSKIEJ ROZWÓJ KATOWICE

sportbm.pl to zestaw rozwiązań informatycznych wspierających codzienne działanie i organizację akademii i szkół sportowych. Zestaw obejmuje: panel do zarządzania szkołą/akademią i komunikacją między trenerami, zawodnikami i ich opiekunami oraz serwis www akademii.


Marka Pietrzak powstała w 1994 roku, jednocześnie stając się autoryzowanym partnerem Renault. Dzisiaj grupa, jaką tworzy Pietrzak składa się z sześciu obiektów, w których prowadzone są autoryzowane punkty sprzedaży i serwisu takich marek jak Renault, Peugeot, Dacia oraz Ferrari. 2 kwietnia 2013 roku firma Pietrzak oddała do użytku klientów nowy obiekt w Katowicach, w którym znajdują się salony Peugeot oraz Dacia. 7 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste otwarcie salonu Ferrari Katowice będącego świadectwem najwyższych standardów wypracowanych przez Grupę Pietrzak.

PARTNERZY KLUBU SPORTOWEGO ROZWÓJ KATOWICE

wysowianka Uzdrowisko Wysowa S.A. producent Wysowianki, znajduje się w niewielkiej miejscowości Wysowa Zdrój położonej w zachodniej części Beskidu Niskiego, 4 km od granicy ze Słowacją. Łagodny i korzystny mikroklimat oraz czystsze, górskie powietrze sprawiają, że Uzdrowisko Wysowa S.A. od lat cieszy się renomą wśród kuracjuszy i wczasowiczów.


nike_sponsor Nike Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo, jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założone w 1964 roku w Washington County jako Blue Ribbon Sports przez Billa Bowermana i Philipa Knighta, który do 2004 był prezesem koncernu. Jej nazwa pochodzi od greckiej bogini Nike.


kraksport_strona Firma Kraksport Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie istnieje od 1995 r. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej renomowanych marek Nike, Adidas czy Puma. Przez prawie 20 lat zaopatrują w obuwie, sprzęt oraz stroje sportowe – kluby sportowe, organizacje, zrzeszenia, szkoły, szkółki piłkarskie, odbiorców hurtowych oraz detalicznych.

Kino Helios zlokalizowane w Libero Katowice posiada 8 najnowocześniejszych, komfortowych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny, w tym dwie sale z technologią dźwięku Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D oraz technologię DepthQ 3D. Multipleks został wyposażony w ultranowoczesne formy multimedialne.


bodymente Centrum Rehabilitacji BodyMente to miejsce skupiające najlepszych specjalistów z zakresu rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, ortopedii, dietetyki. Głównym celem pracy Centrum Rehabilitacji jest leczenie urazów, kontuzji i dysfunkcji ciała.Terapia opiera się na odpowiednio dobranej formie ruchu, zabiegach fizykoterapeutyczne oraz właściwym poziomie aktywności fizycznej.


on_clinic On Clinic jest prywatną lecznicą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i osiągnięciami, która posiada wszystkie standardy wymagane w Unii Europejskiej. Oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług leczniczych oraz diagnostycznych wielu dziedzinach medycyny. Opiera się na sprawdzonych metodach leczenia, profesjonalizmie oraz cennej praktyce wysokiej klasy specjalistów.


hanga_ubezpieczenia_logo Hanga Ubezpieczenia i Leasing to firma z Katowic z 20 letnim doświadczeniem. Zespół Brokerów Finansowych Hangi specjalizuje się w obsłudze firm i korporacji. Jako największy pośrednik w Katowicach możemy zaoferować najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia i leasingu oraz najmu długoterminowego dla flot samochodowych i firm transportowych .