Akademia Świadomego Rodzica #1: dieta rozwija! [WIDEO]


Wznawiamy nasz cykl, prowadzony już w poprzedniej rundzie. Na YouTube powstał też kanał Akademii Piłkarskiej Rozwoju. W pierwszym jesienym odcinku Akademii Świadomego Rodzica publikujemy nagranie naszego dietetyka Bartłomieja Dorożyńskiego.

Skoro runda jesienna w pełni, ruszył na dobre rok szkolny, zaczął się ten akademicki, to… może pora też na odrobinę nauki i porcji wiedzy do przyswojenia z naszej strony ❓ ?‍??‍?

? Pamiętacie zapewne Akademię Świadomego Rodzica, nasz cykl prowadzony w rundzie jesiennej przez trenera Pawła Kwiatkowskiego. Co czwartek na naszej stronie www publikowaliśmy nowy odcinek dotykający różnych zagadnień związanych ze szkoleniem Waszych pociech.

? Teraz uruchomiliśmy na YouTube kanał Akademii Rozwoju Katowice (zachęcamy do subskrybowania), na którym już dziś znajdziecie sporo szkoleniowych treści ??
A dzisiejszego wieczoru w szczególny sposób odsyłamy wszystkich zainteresowanych – nie tylko Szanownych Rodziców! – do wideo nagranego przez Bartłomieja Dorożyńskiego, dietetyka współpracującego od początku tego sezonu z naszą Akademią ???

➡ Pierwszy odcinek pod hasłem “Dieta rozwija”. Będzie tego więcej.

Do zobaczenia, do usłyszenia!