AP Rozwoju: wtorek z orlikami, młodzicy chcą utrzymać lidera [ROZKŁAD JAZDY]


We wtorek grają nasze drużyny orlików, z kolei w środę o ligowe punkty walczyć będą zespoły w I lidze juniorów starszych i III lidze młodzików.

W I lidze śląskiej juniorów starszych Rozwój jest jedynym zespołem bez zdobytego punktu. Grająca w tym sezonie w eksperymentalnym, bardzo młodym zestawieniu drużyna odbiera póki bolesną lekcję od starszych zawodników, a nasi juniorzy zbierają przy tym cenne doświadczenie. W środę powalczą na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie, który w pięciu meczach uzbierał cztery „oczka”.

Tego dnia o punkty walczyć też będą młodzicy D2 w III lidze. Podopieczni Pawła Rosy po dwóch kolejkach mają komplet punktów i nie stracili jeszcze gola (6:0 z Czarnymi Sosnowiec, 4:0 z GKS-em Katowice), teraz podejmą na „Kolejarzu” rudzki SMS, który swe jedyne dotąd spotkanie wygrał (2:0 z MUKP Dąbrowa Górnicza). We wtorek z kolei do rywalizacji przystąpią nasi orlicy E1 trenera Pawła Kwiatkowskiego. Pierwsza drużyna w IV lidze po porażce 2:9 z GKS-em Katowice i zwycięstwie 11:5 z Pogonią Imielin zmierzy się z Gwiazdą Ruda Śląska, zaś druga drużyna w VII lidze zagra z Górnikiem 09 Mysłowice. Wcześniej Rozwój II gromił w tych rozgrywkach Pogoń II Imielin 13:4 oraz APN Siemianowice 12:3. W ten weekend pauzowała z kolei nasza drużyna młodszych orlików E2.

E1 IV LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW
Gwiazda Ruda Śląska – Rozwój Katowice
wtorek, 8 września, godz. 16:00, Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

E1 VII LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW
Rozwój II Katowice – Górnik 09 Mysłowice
wtorek, 8 września, godz. 18:00, MOSiR „Kolejarz”, ul. Alfreda 1

D2 III LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW
Rozwój Katowice – SMS Ruda Śląska
środa, 9 września, godz. 16:00, MOSiR „Kolejarz”, ul. Alfreda 1

A1 I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH
GKS Jastrzębie – Rozwój Katowice
środa, 9 września, godz. 17:00, Jastrzębie, ul. Kościelna 1A

foto: Wiktoria Komenda