Budżet Obywatelski: głosuj z Rozwojem!


Przypominamy, że do 23 września trwa głosowanie w dziewiątej edycji Budżetu Obywatelskiego adresowanej do mieszkańców Katowic!

Jako KS Rozwój Katowice oraz Akademia Piłkarska Rozwój wspieramy dwa projekty i mobilizujemy, by to właśnie im poświęcić część przysługujących nam głosów.

Pierwszy – ogólnomiejski – to budowa nowego boiska przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 na ul. Mikołowskiej 131, w którym mamy klasy sportowe. Chodzi o „orlika” składającego się z dwóch boisk o wymiarach 30×22 m z oświetleniem, piłkochwytami i drobną infrastrukturą towarzyszącą.

ℹ Szczegóły tutaj:
? https://bit.ly/3BzIQlT

Drugi projekt – lokalny – nosi nazwę „Postaw na Rozwój – zakup odzieży sportowej dla zawodników Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice”. W opisie zadania czytamy: „​W ramach realizacji zadania zakupiona będzie meczowa odzież sportowa dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice występujących w rozgrywkach ligowych. Zakupiony będzie komplet spodenki + koszulka wraz z nadrukiem, w tym wyeksponowanie logo Miasta Katowice. Sprzęt wykorzystywany będzie podczas udziału w rozgrywkach drużyn Akademii na różnym szczeblu: miejskim, lokalnym, wojewódzkim i krajowym”.

ℹ Szczegóły tutaj:
? https://bit.ly/3U1n6GP

JAK KROK PO KROKU ZAGŁOSOWAĆ?
1. Wchodzimy na stronę boglosujemy.katowice.eu
2. Klikamy „przejdź do głosowania”
3. Wpisujemy nr PESEL, nazwisko panieńskie matki i przechodzimy dalej
4. Wybieramy dzielnicę „Załęska Hałda – Brynów część zachodnia”
5. W projektach ogólnomiejskich wybieramy pozycję M/39IX „Nowe boisko…” i wskazujemy liczbę przyznawanych punktów
6. Przechodzimy w dół strony, odszukujemy projekty lokalne i pozycję L2/15/IX „Postaw na Rozwój…”, przyznając jej punkty
7. Potwierdzamy wybór, podajemy nr telefonu i wpisujemy kod otrzymany sms-em
8. Gotowe. To wszystko, dziękujemy!