CLJ U-15: Rozwój – GKS Katowice 1:2


Druga derbowa porażka z GieKSą. Trampkarze zostali na ostatnim miejscu w tabeli, teraz przed podopiecznymi Grzegorza Witka decydujący moment walki o utrzymanie.

Podobnie jak w ostatni weekend, tak i tym razem derby Katowic w Centralnej Lidze Juniorów U-15 zakończyły się zwycięstwem GieKSy, choć tym razem już nie tak wysokim – 4:0 – co za pierwszym razem. W drugiej połowie Rozwój ambitnie walczył o odrobienie strat, zdobył w końcówce kontaktową bramkę i choć ostatecznie został z pustymi rękami, to niech będzie to dobry prognostyk przed finiszem wiosennego sezonu i ostatnią prostą walki o utrzymanie. Na razie w tabeli zajmujemy ostatnie miejsce, teraz przed nami po dwa spotkania z TS Przylep Zielona Góra i Miedzią Legnica, które zadecydują, czy od nowego sezonu trampkarze Rozwoju będą grać na szczeblu makroregionalnym, czy już tylko wojewódzkim.

Więcej o CLJ U-15 – TUTAJ.

Protokół meczowy
Centralna Liga Juniorów U-15
sobota, 29 maja, godz. 11:15, MOSiR „Kolejarz”, ul. Alfreda 1

Rozwój Katowice – GKS Katowice 1:2 (0:2)
Bramka dla Rozwoju: Semik (na 1:2).

Rozwój Katowice: Białek – Biłka, Madaj, Baranowicz, Marquardt, Rogowski, Drzewiecki, Jarek, Synowiec, Rzeszowski, Szablicki. Grali także: Semik, Zdebel, Ślęzok, Musioł.
Trener Grzegorz WITEK.

foto: administrator