CLJ U-15: zaległości bez radości


Drużyna Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice przegrała na wyjeździe 0:3 z Zagłębiem Lubin w zaległym meczu inauguracyjnej kolejki sezonu Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Pierwotnie mecz ten miał odbyć się w połowie sierpnia, ale musiał zostać przełożony, jako że część Akademii Zagłębia została skierowana na kwarantannę. Zaległości odrobiono bez naszej radości. Faworyt wygrał 3:0, choć oddajmy podopiecznym Grzegorza Witka, że wynik długo był na styku, a lubinianie przypieczętowali zwycięstwo dwoma golami w ostatnich 10 minutach.

Nasza drużyna nadal czeka zatem na pierwsze punkty w sezonie CLJ U-15. Wcześniej uległa Rakowowi Częstochowa (3:6) i Odrze Opole (0:2). W najbliższą niedzielę o 14:00 na „Kolejarzu” Rozwój zagra z Miedzią Legnica, mającą na koncie 4 „oczka” (remis w Opolu, wygrana w Głogowie, porażka z FC Wrocław Academy). Więcej o rozgrywkach – TUTAJ.

Protokół meczowy
zaległy mecz 1. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15
środa, 2 września, godz. 15:00, ul. Skłodowskiej-Curie w Lubinie

Zagłębie Lubin – Rozwój Katowice 3:0 (1:0)
Bramki: Orlikowski 12, Sokołowski 71, Kaczmarek 79.

Rozwój Katowice: Białek (41. Baniak) – Zdebel (41. Rzeszowski), Baranowicz, Rogowski, Biłka, Drzewiecki (60. Kret), Madaj, Marquarrdt (63. Szablicki), Semik (20. Rasała), Synowiec, Jarek.
Trener Grzegorz WITEK.

foto: TB