Czekają na inaugurację. Młodzież Rozwoju rozpoczyna nowy tydzień


Aż trzy spotkania młodzieży Akademii Rozwoju będziemy mogli obejrzeć w pierwszych dwóch dniach nowego tygodnia. Bądźcie z nami!

Poniedziałek rozpoczynamy starciem w IV lidze okręgowej orlików młodszych. Podopieczni trenera Pawła Rosy zmierzą się w Mikołowie z miejscowym AKS-em. Obie ekipy na inaugurację rozgrywek doznały porażek. Rozwój przegrał w derbach Katowic ze Spartą 3:6, natomiast nasi rywale ulegli SMS-owi Ruda Śląska 4:7.

We wtorek do gry wrócą młodzicy starsi. Po niedzielnym remisie w Gliwicach zespół trenerów Gancarczyka i Socha zawita do Zabrza. Rozwój zmierzy się z drużyną Górnika, która do tej pory rozegrała jedno spotkanie. W 1. kolejce II ligi wojewódzkiej zabrzanie przegrali w Częstochowie z Rakowem 0:1.

Do wtorku na inaugurację rozgrywek muszą poczekać orlicy młodsi. Ze względu na zdekompletowany skład rywali do skutku nie doszło bowiem zaplanowane na niedzielę spotkanie w Murckach. Tam nasz zespół miał zmierzyć się z drużyną Bonito. Podopieczni trenera Pawła Kwiatkowskiego we wtorkowy wieczór podejmą na Orliku AWF Katowice zespół AP Champions Katowice.

IV LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW STARSZYCH E1
rocznik 2009
poniedziałek, 9 września, godz. 17:00, boisko przy ul. Zawilców w Mikołowie
AKS Mikołów – Rozwój Katowice

II LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH D1
rocznik 2007/2008
wtorek, 10 września, godz. 16:30, boisko przy ul. Żniwiarzy w Zabrzu
Górnik Zabrze – Rozwój Katowice

IV LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW MŁODSZYCH E2
rocznik 2010
wtorek, 10 września, godz. 18:00, OS Orlik AWF przy ul. Mikołowskiej w Katowicach
Rozwój Katowice – AP Champions Katowice

foto: Tomasz Błaszczyk/www.fotoblatom.pl