
W sobotnim meczu z Dramą Zbrosławice debiut w I drużynie Rozwoju zanotował Oliwier Szymkowiak, lewy wahadłowy z rocznika 2010.
Oliwier to wychowanek Akademii Piłkarskiej Rozwoju, w której szkoli się od 7. roku życia. Rozegrał pełną drugą połowę meczu z Dramą. 16 lat skończy dopiero w lipcu.
Gratulujemy debiutu i życzymy powodzenia!
