Emilia Giemzik psychologiem Akademii Rozwoju


Przedstawiamy kolejną osobę, która wzmocniła szeregi naszej Akademii Piłkarskiej i będzie pomagać młodym zawodnikom Rozwoju.

Tego lata kadrę szkoleniową Akademii Piłkarskiej Rozwoju zasilili dietetyk, trener motoryczny, a także psycholog. Jest nim Emilia Giemzik, która jesienią prowadzić będzie cykliczne warsztaty dla roczników 2010-2013.

Emilia Giemzik to absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej WZ w Sopocie na kierunku psychologia. W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu oraz na kierunku „Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe – diagnoza i terapia”.

Ma także za sobą wiele kursów i szkoleń m.in.; badania odporności psychicznej MTQ48 i MTQ48 Sport, Mistrz Coachingu (kompleksowe szkolenie coachingowe posiadające międzynarodową akredytację ACTP ICF), terapia skoncentrowana na rozwiązaniach kurs podstawowy , KIDS’ SKILLS – metoda „DAM RADĘ!” i „JESTEM Z CIEBIE DUMNY!”, Techniki CBT w pracy psychologa sportu, Racjonalna Terapia Zachowań RTZ I – „ABC Twoich Emocji” i wiele innych. Obecnie w trakcie szkolenia na specjalistę psychoterapii uzależnień (psychoterapeuta ds. uzależnień w procesie certyfikacji)

Na co dzień pracuje jako psycholog w Stowarzyszeniu Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno – Gospodarczego KLUCZ, Niepublicznym przedszkolu językowo – sportowym Uniwersytet Przedszkolaka, Centrum Dzieci i Młodzieży w Sułoszowej, a także prowadzi prywatną działalność i gabinet, gdzie służy wsparciem głównie sportowcom w różnym wieku oraz prowadzi warsztaty dla zawodników, trenerów i rodziców w klubach sportowych.

Prywatnie związana ze sportem od wielu lat. Kiedyś sama trenowała lekkoatletykę, dziś biega dla przyjemności i uśmiecha się, że uprawia „życie w biegu” pomiędzy meczami syna bramkarza, startami córki tancerki oraz męża ultramaratończyka.

Emilia Giemzik
Tel: 694-426-872
E-mail: emilia.giemzik@gmail.com
Gabinet: ul. Górnicza 2, 32-300 Olkusz

Witamy Panią Psycholog na pokładzie i życzymy satysfakcji w pracy z zawodnikami Rozwoju!